Remonty - Warszawa

Wyceń usługę u 153 firm budowlanych

Sortuj po:

 • ECO HOUSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Warszawa

  Firma budowlana - ECO HOUSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  lub , aby zapisać firmę
 • Michał Wąsowski, Maxbudmichal

  Warszawa

  Firma budowlana - Michał Wąsowski, Maxbudmichal
  lub , aby zapisać firmę
 • BUDIMAR YURII PETRUNO

  Warszawa

  Firma budowlana - BUDIMAR YURII PETRUNO
  lub , aby zapisać firmę
 • MAGOR-BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Warszawa

  Firma budowlana - MAGOR-BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  lub , aby zapisać firmę
 • USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE,OLBRYCHOWSKI ROBERT

  Warszawa

  Firma budowlana - USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE,OLBRYCHOWSKI ROBERT
  lub , aby zapisać firmę
 • TM BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Warszawa

  Firma budowlana - TM BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  lub , aby zapisać firmę
 • EPIF SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Warszawa

  Firma budowlana - EPIF SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  lub , aby zapisać firmę
 • Daniel Szmit Przeprowadzki

  Warszawa

  Firma budowlana - Daniel Szmit Przeprowadzki
  lub , aby zapisać firmę
 • POLBEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Warszawa

  Firma budowlana - POLBEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  lub , aby zapisać firmę
 • TD-BUD s.c. DANIEL WITTBRODT

  Warszawa

  Firma budowlana - TD-BUD s.c. DANIEL WITTBRODT
  lub , aby zapisać firmę

Kompleksowe usługi remontowe mieszkań i domów

Wykonujemy kompleksowe usługi – remonty mieszkań i domów

Zastanawiasz się, jak wybrać usługi remontowe najwyższej jakości? Z pomocą naszej wyszukiwarki znajdziesz odpowiednich fachowców, którzy profesjonalnie wykonają remont mieszkania w Warszawie. Niezależnie od zakresu prac, wykonujemy kompleksowe remonty mieszkań, w tym: remonty łazienek, wykończenia wnętrz, malowanie, prace montażowe, usługi elektryczne i doradztwo budowlane. Wszelkie potrzebne informacje, najbliższe możliwe terminy realizacji czy referencje ze zleceń poprzednich klientów można znaleźć, wchodząc w wizytówkę konkretnej firmy budowlanej. Wybierz usługi remontowe jednej z nich, by mieć pewność, że cena jest konkurencyjna, a jakość najwyższa.

Obszar działania fachowców to cała Polska, w tym województwo mazowieckie i Warszawa: Śródmieście, Ursynów, Mokotów, Wola, Białołęka, Targówek, Praga itd. 

Remont = wyzwanie?

Remonty mieszkań i domów to często wyzwanie dla inwestorów, szczególnie prywatnych. Trudności podczas prac budowlanych oraz obejmujących wykończenia wnętrz, mogą wystąpić na wielu płaszczyznach, m.in.: wycena i niewystarczający budżet, pseudo fachowcy zatrudnieni przez klienta oraz usterki nieprzewidziane w pierwotnym planie działania. Problemem może być także dokładne zaplanowanie aranżacji i wykończenia wnętrz, które ma wpływ na końcowy efekt. Przed przystąpieniem do prac budowlanych, należy zatem solidnie się przygotować.

Od czego zacząć remont?

Rozwiązania, które ułatwiają i usprawniają przebieg prac remontowych, to przede wszystkim dokładne zaplanowanie ich zakresu. Taki harmonogram najlepiej stworzyć we współpracy z ekspertem – kierownikiem ekipy remontowej lub architektem. Ich doświadczenie i wiedza będą pomocne przy omawianiu zlecenia. Dobry fachowiec doradzi, jakie rozwiązania warto zastosować, aby wnętrza były bardziej funkcjonalne i posłuży radą w przypadku ewentualnych trudności. Plan remontu będzie też pomocny przy gromadzeniu materiałów budowlanych oraz kontroli budżetu i terminowości.

Kolejność prac remontowych

Remont należy rozpocząć od prac mokrych. Są to np.: naprawa tynków i sufitów, wykucie otworów na rury lub drzwi, zburzenie niepotrzebnych ścian działowych. Potem przychodzi czas na gruntowanie i malowanie. Jeżeli planowane prace budowlane obejmują też wymianę okładzin podłogowych, warto przeprowadzić malowanie ścian i sufitów przedtem, dzięki czemu zmniejszy się ryzyko zabrudzenia nowych nawierzchni. Po zakończeniu tego etapu można zacząć montaż parapetów, mebli, drzwi, grzejników i osprzętu elektrycznego. Pod warunkiem profesjonalnego przeprowadzenia poprzednich działań, montaż nie powinien już stanowić problemu. Ostatnim, najbardziej lubianym przez wiele osób momentem, jest dekorowanie – wśród nich nowych firan, zasłon, obrazów czy dywanów. Taka kolejność pozwala sprawnie przechodzić przez kolejne etapy prac budowlanych i zapewnia zabezpieczenie nowych elementów wystroju wnętrza.

Firma remontowa – jak wybrać najlepszą?

Sukces działań remontowych jest związany z zatrudnieniem fachowców. Szukając ekipy, należy zwracać uwagę na to, czy firma jest sprawdzona i godna zaufania. Dobrym potwierdzeniem są opinie i referencje poprzednich klientów oraz zdjęcia z dotychczas zrealizowanych projektów. Wykonawcy powinni dysponować szeroko rozumianą wiedzą techniczną i mieć własny sprzęt. Warto też wybierać specjalistów, którzy mają kontakty u dystrybutorów, producentów i w sklepach budowlanych. Jest to czynnik, który pozwala na wynegocjowanie bardziej konkurencyjnych cen niż te ogólnodostępne i szybszą realizację zamówienia.

Koszty

Na wysokość finalnego rachunku remontowego wpływają przede wszystkim: koszt zakupu materiałów budowlanych i wykończeniowych oraz wynagrodzenia dla fachowców. Wybierane materiały oraz ich przedział cenowy zależą zwykle od preferencji inwestora. Szukając oszczędności, lepiej kupić tańsze materiały wykończeniowe niż budowlane i instalacyjne. Rury, przewody, kolanka, płyty i inne elementy, które są zabudowywane w ścianie lub podłodze, powinny być jak najlepszej jakości i mieć wieloletnią gwarancję. Jest to sposób na zminimalizowanie ryzyka awarii, np. zalania domu, i towarzyszących mu przykrych konsekwencji, czyli kucia ścian bądź zrywania podłogi w poszukiwaniu usterki. Koszty związane z usługami fachowców najczęściej są przeliczane na rodzaj prac i metry powierzchni remontowanego pomieszczenia. Ustalając warunki współpracy, warto szczegółowo omówić zakres prac, jaki obejmuje proponowana stawka. Zdarzają się bowiem sytuacje, w których wykonawca oferuje konkurencyjną cenę swoich usług (znacznie niższą niż średnia cena rynkowa), potem jednak okazuje się, że wynagrodzenie to nie obejmuje np. sprzątania, wyrównywania powierzchni przed malowaniem lub instalacji osprzętu.