Remonty - Łódź

Wyceń usługę u 119 firm budowlanych

Sortuj po:

 • MARIO-INST-BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Łódź

  Firma budowlana - MARIO-INST-BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  lub , aby zapisać firmę
 • PRO-REMONTER Damian Wiśniewski

  Łódź

  Firma budowlana - PRO-REMONTER Damian Wiśniewski
  lub , aby zapisać firmę
 • FINISZ USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Łódź

  Firma budowlana - FINISZ USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  lub , aby zapisać firmę
 • KUBA-TEX ROBERT SOBCZAK

  Łódź

  Firma budowlana - KUBA-TEX ROBERT SOBCZAK
  lub , aby zapisać firmę
 • BUKA Budownictwo Marcin Figlarek

  Łódź

  Firma budowlana - BUKA Budownictwo Marcin Figlarek
  lub , aby zapisać firmę
 • Kompleksowe remonty Az Łukasz Goderski

  Łódź

  Firma budowlana - Kompleksowe remonty Az Łukasz Goderski
  popular
  Popularny
  lub , aby zapisać firmę
 • MAT-BUD Tadeusz Maćkus

  Łódź

  Firma budowlana - MAT-BUD Tadeusz Maćkus
  lub , aby zapisać firmę
 • Kastom Kasper Szajbler-Nowak

  Łódź

  Firma budowlana - Kastom Kasper Szajbler-Nowak
  popular
  Popularny
  lub , aby zapisać firmę
 • Witmaninvest sp.zo.o.

  Łódź

  Firma budowlana - Witmaninvest sp.zo.o.
  popular
  Popularny
  lub , aby zapisać firmę
 • Budo-Gips

  Łódź

  Firma budowlana - Budo-Gips
  lub , aby zapisać firmę

Profesjonalne remonty Łódź - odśwież lub wykończ swój dom, mieszkanie albo biuro

Remonty Łódź

Usługi remontowe w Łodzi, czyli po prostu remonty Łódź to oferty każdej firmy remontowej proponującej wykończenia wnętrz, przebudowy czy kompleksowe remonty mieszkań, domów czy powierzchni biurowych. Usługi remontowo-budowlane są specyficzną branżą, w której kluczową rolę odgrywa wiele czynników - dobry sprzęt, znajomość technologii, praca ze sprawdzonymi materiałami, a także wieloletnie doświadczenie.

Jakie firmy remontowe działają w Łodzi?

Łódź jest miastem z dużym potencjałem jeśli chodzi o usługi remontowe, bud. Na terenie Łodzi działa szereg firm oferujących wykończenia mieszkań, remonty domów, elewacje, instalacje elektryczne, poprawki po nierzetelnych usługodawcach czy usługę wykończenia mieszkania "pod klucz". Remonty Łódź to zarówno wykończenia wnętrz w stanie deweloperskim, jak i kompleksowe remonty starych budynków, dlatego bez trudu znajdziesz usługi remontowe spełniające Twoje wymagania. Jeżeli Twoja inwestycja znajduje się w mieście Łódź lub jej okolicy, chętnie pomożemy Ci w znalezieniu odpowiedniej firmy - do Twoich potrzeb podchodzimy indywidualnie.

Co można zlecić dobrej firmie remontowej w mieście Łódź?

Prace, jakie wykonują przedsiębiorstwa remontowo-budowlane mogą być bardzo różnorodne. To od firmy remontowej zależy, jakich specjalistów zatrudnia i jakie usługi remontowe wchodzą w zakres jej działań. W mieście Łódź z powodzeniem znajdziesz ściśle wyspecjalizowane usługi, jak i firmy z branży usług ogólnobudowalnych.

Wyspecjalizowane firmy remontowe

W czym może specjalizować się firma remontowa lub remontowo-budowlana? To na przykład prace takie jak:

 • układanie paneli, układanie parkietów, prace wykończeniowe przy kładzeniu paneli,

 • biały montaż, układanie płytek, gresu, flizowanie,

 • gładzie, tynki, roboty mokre,

 • sufity podwieszane, budowa ścian działowych, sucha zabudowa,

 • instalacje elektryczne, wod-kan,

 • wykonywanie remontów zabytkowych kamienic,

 • remonty mieszkań w kamienicach,

 • malowanie, tapetowanie, wachlarz powiązanych usług wykończeniowych.

Popularne na rynku usług są firmy, które podejmują się kompleksowych remontów, oferując pełne usługi wykończeniowe z wielu dziedzin. Metamorfozy, zmiany na życzenie klienta w gotowych wnętrzach to usługi z branży remontowej często szukane w mieście Łódź.

W jakich dzielnicach Łodzi działają firmy remontowe?

Jeżeli chcesz poznać oferty najchętniej wybierane przez klientów i przez nich polecane w poszczególnych częściach Łodzi, sprawdź katalog usług. Jednak bez względu na to, czy firma remontowa działa w dzielnicy Łódź Widzew, Fabryczna, Bałuty, Chojny, Polesie, Ruda czy Śródmieście, z pewnością wykonuje remonty mieszkań, domów czy powierzchni biurowych również w innych rejonach. Praca firmy remontowej z dzielnicy Łódź Widzew czy innej nie jest uzależniona od pochodzenia, tylko jej oferty, doświadczenia, narzędzi, umiejętności pracowników.

Kiedy najlepiej zarezerwować termin na remont wnętrz w Łodzi?

Koniec budowy domu czy mieszkania w Łodzi wiąże się z koniecznością wykonania wykończeń. Czas na remont czy odświeżenie gotowych już wcześniej wnętrz to zwykle rok do pięciu lat od ostatnich działań w zależności od sposobu wykonania i intensywności eksploatacji. Zamówienie usługi firmy remontowej powinno mieć miejsce odpowiednio wcześniej, aby remont mieszkania odbył się w dogodnym terminie.

Łódź - najlepsze terminy na remont

Remonty mieszkań w Łodzi, ale i w każdym innym miejscu najlepiej wykonuje się w okresie wiosenno-letnim, nawet gdy dotyczą wnętrz. Mimo sporej konkurencji na rynku usług wykończeniowych firma, która ma atrakcyjne ceny i wysoką jakość usług może mieć terminy zarezerwowane nawet ponad rok do przodu. Dlatego jeżeli chcesz mieć solidny remont w konkretnym terminie, pomyśl o zatrudnieniu ekipy do pracy przy remontach w Łodzi nawet rok wcześniej.

Jak korzystać z katalogu usług remontowo-wykończeniowych w Łodzi?

Interesują Cię wykończenia wnętrz lub remonty, Łódź to miasto, w którym jest Twój dom, mieszkanie albo biuro? Mamy dla Ciebie zebrane usługi niejednej firmy remontowej, które z pewnością spełnią Twoje wymagania. Wykonujemy katalog firm dopasowany do aktualnych potrzeb klienta, chętnie zaproponujemy Ci niejeden zespół profesjonalistów gwarantujących udany remont.

Każda firma z Łodzi, jakiej usługi proponujemy, ma kompletne dane do kontaktu, abyś mógł umówić się na rozmowę, remont i termin jego wykonania. Znajdź wybrane usługi firmy remontowej z miasta Łódź i skorzystaj z umiejętności prawdziwych profesjonalistów!