Dekarstwo - Wrocław

Wyceń usługę u 95 firm budowlanych

Sortuj po:

 • OLEH SHARKO

  Wrocław

  Firma budowlana - OLEH SHARKO
  lub , aby zapisać firmę
 • GREMMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Wrocław

  Firma budowlana - GREMMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  popular
  Popularny
  lub , aby zapisać firmę
 • MURARSTWO JANUSZ SOCHA

  Wrocław

  Firma budowlana - MURARSTWO JANUSZ SOCHA
  lub , aby zapisać firmę
 • Altinn Konstrukcje sp. z o.o.

  Wrocław

  Firma budowlana - Altinn Konstrukcje sp. z o.o.
  lub , aby zapisać firmę
 • BRPB Jarosław Hotała

  Wrocław

  Firma budowlana - BRPB Jarosław Hotała
  lub , aby zapisać firmę
 • D.d.p Radoslaw Kucharczyk

  Wrocław

  Firma budowlana - D.d.p Radoslaw Kucharczyk
  lub , aby zapisać firmę
 • Region Bud Sp. zo. o.

  Wrocław

  Firma budowlana - Region Bud Sp. zo. o.
  lub , aby zapisać firmę
 • Granton Maciej Piskorz

  Wrocław

  Firma budowlana - Granton Maciej Piskorz
  lub , aby zapisać firmę
 • Partner -Pol Boduszek Paweł

  Wrocław

  Firma budowlana - Partner -Pol Boduszek Paweł
  lub , aby zapisać firmę
 • M2J Investments

  Kiełczów

  Firma budowlana - M2J Investments
  lub , aby zapisać firmę

Dekarze Wrocław

Solidnie wykonany dach to coś, co w każdym domu służyć może lata. Dlatego też tak ważne jest, aby planując jego wykonanie korzystać z usług profesjonalnej, zatrudniającej wysokiej klasy specjalistów firmy. Takie pokrycia dachowe, niezależnie od konstrukcji będą doskonale spełniały swoją funkcję – ochronią dom przed niekorzystnymi warunkami panującymi na zewnątrz.

Typy technologii, w jakich może być wykonane pokrycie dachowe

Usługi dekarskie to bardzo szeroki i zróżnicowany wachlarz prac. Zakres robót, jakie związane są z wykonaniem dachu, związany jest z dużą różnorodnością możliwych do wykorzystania pokryć dachowych. Dachy wykonuje się dziś zarówno z blachy i blachodachówki, jak i ceramicznych dachówek, papy i innych materiałów. W ramach prac wykonywanych przez przedsiębiorstwo dekarskie świadczone są również usługi takie jak wykonanie i wymiana więźby dachowej, montaż rynien, wstawienie okien dachowych i wiele innych.

Dachy kryte blachą i blachodachówką

Najbardziej popularną usługą, jaką wykonują nasi wykonawcy, jest krycie dachów blachą i blachodachówką. Zaletą tego rozwiązania, która przyciąga klientów, jest przede wszystkim relatywnie niewielka cena i dość duża trwałość wykonanego tak dachu. Jest to obecnie najpopularniejszy typ dachów, jaki wykonujemy na budynkach mieszkalnych – zarówno we Wrocławiu, jak i jego okolicach.

Wykonanie pokrycia dachowego z dachówek ceramicznych

Wykonanie pokrycia dachowego metodą tradycyjną – z dachówek ceramicznych wymaga sporego doświadczenie i umiejętności. Współpracujący z nami, działający na terenie województwa dolnośląskiego dekarze dysponują wieloletnim doświadczeniem, które pozwala na wykonywanie zleceń tego rodzaju na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą poszyć dachowych tego typu jest ogromna estetyka wykończonego dachu. Ceny wykonania dachów z dachówek zależne są przede wszystkim od ich jakości i rodzaju. Oferujemy dachówki najlepszych, dostępnych na rynku marek. Dzięki temu jakość wykonywanych usług dekarskich jest niezmiennie wysoka.

Pokrycia dachowe z innych materiałów

Usługi blacharsko dekarskie w okolicach Wrocławia to też możliwość wykonania dachu z innych, mniej tradycyjnych materiałów. Wciąż dużą popularnością cieszą się dachy z papy, która ze względu na niewielką cenę jest powszechnie stosowanym materiałem na poszycia dachów budynków gospodarczych, handlowych i przemysłowych. Również niewielką ceną, przy jednoczesnych wysokich walorach estetycznych charakteryzuje się papodachówka.

Wykonanie więźby dachowej

Budowa nowych dachów nie ogranicza się oczywiście do wykonania samego tylko poszycia. Rynek dekarski jest miejscem, w którym zatrudnienie znajduje również cieśla, którego zadaniem jest wykonanie od podstaw więźby dachowej. Każda firma, z którą współpracujemy,, świadczy w ramach swojej oferty również tego rodzaju usługi.

Inne prace wykonywane przy montażu dachówek

Wrocław i okolice to miejsce, w którym działa wiele firm świadczących usługi kompleksowe – od wykonania projektu więźby, do prac wykończeniowych i montażu elementów dodatkowych. Zadaniem dekarzy może być również wstawienie i wykończenie okna dachowego, instalacja rynien i inne, podobne prace. Zwłaszcza rynny przydachowe powinny być instalowane przez firmy dysponujące odpowiednim doświadczeniem.

Malowanie i remont dachów

Zlecenia blacharskie i dekarskie wykonywane przez nasze firmy nie ograniczają się wyłącznie do wykonywania nowych dachów. Zajmujemy się również remontami istniejących dachów, niezależnie od technologii, w jakiej zostały one wykonane. Doświadczenie jakie posiadamy w dziedzinie obróbki i wykorzystania materiałów dekarskich pozwala nam szybko i sprawnie wykonywać renowacje dachów blaszanych, krytych papą, czy klasycznych, przykrytych ceramicznymi dachówkami.

Postaw na jakość - dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Jesteśmy grupą firm działających na rynku dekarskim we Wrocławiu i okolicach. Łączymy w sobie fachowość i odpowiedzialne podejście do pracy. Zajmujemy się wykonywaniem wszelkich prac związanych z budową, wykończeniem, renowacją i rozbiórką dachów. Pracę wykonujemy zawsze szybko, profesjonalnie i w terminach najbardziej odpowiednich dla naszych klientów. Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a w krótkim czasie dogadamy się na temat tego, co możemy dla Ciebie zrobić i jaka będzie cena usługi. Sprawdź nas, a z całą pewnością dołączysz do grona naszych zadowolonych klientów.