Dekarstwo - Poznań

Wyceń usługę u 72 firm budowlanych

Sortuj po:

 • LP House Sp. z o.o.

  Poznań

  Firma budowlana - LP House Sp. z o.o.
  lub , aby zapisać firmę
 • PAWEŁ PIEPRZYCKI PABLO

  Poznań

  Firma budowlana - PAWEŁ PIEPRZYCKI PABLO
  lub , aby zapisać firmę
 • BOMOND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Poznań

  Firma budowlana - BOMOND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  lub , aby zapisać firmę
 • Zakład ogólnobudowlany Kozbud Sp. z o.o.

  Poznań

  Firma budowlana - Zakład ogólnobudowlany Kozbud Sp. z o.o.
  popular
  Popularny
  lub , aby zapisać firmę
 • MBM-BUD sp. z o.o.

  Poznań

  Firma budowlana - MBM-BUD sp. z o.o.
  lub , aby zapisać firmę
 • Ogólnobudowlana Trans

  Poznań

  Firma budowlana - Ogólnobudowlana Trans
  lub , aby zapisać firmę
 • ANA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Poznań

  Firma budowlana - ANA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  lub , aby zapisać firmę
 • PBU Jakub Okupniak

  Skórzewo

  Firma budowlana - PBU Jakub Okupniak
  lub , aby zapisać firmę
 • DACHTECHNIK PREMIUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Jelonek

  Firma budowlana - DACHTECHNIK PREMIUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  lub , aby zapisać firmę
 • Przemysław Olejniczak Przem-Bud

  Szczodrzykowo

  Firma budowlana - Przemysław Olejniczak Przem-Bud
  lub , aby zapisać firmę

Dekarze Poznań

Solidnie wykonany dach jest jednym z najważniejszych elementów każdego domu. Nie tylko chroni dom przed czynnikami atmosferycznymi, ale również pełni ważną rolę w utrzymaniu właściwej temperatury wewnątrz. Dlatego też wykonanie dachu zawsze należy powierzyć specjalistom, którzy doskonale znają się na swojej pracy i – niezależnie od typu konstrukcji – zawsze wykonają ją w sposób zapewniający optymalne wykorzystanie materiału.

Dekarz Poznań – usługi dekarskie w Wielkopolsce

W mieście takim jak Poznań dekarz, a zwłaszcza polecany dekarz, który gwarantuje dobrze wykonaną pracę, wciąż jest poszukiwanym specjalistą. Na naszej stronie znaleźć można trzydzieści firm, które wykonują usługi blacharsko dekarskie w Poznaniu i okolicach. Jednocześnie w bazie współpracujących z nami firm znaleźć można wyłącznie sprawdzonych wykonawców, którzy cieszą się nie tylko popularnością, ale również zaufaniem klientów. Stawiamy na jakość, dlatego nasi wykonawcy to bez wyjątku fachowcy, na których zawsze można polegać.

Dachy z blachy i blachodachówki

Największą popularnością nieodmiennie już od lat cieszą się pokrycia dachowe z blachy i blachodachówki. Dachy tego rodzaju charakteryzują się relatywnie niską ceną, szybkim wykonaniem i wysoką odpornością na warunki występujące w naszym kraju. Wybór wysokiej jakości materiału zapewnia dachom tego rodzaju również wysoką trwałość, dzięki czemu mogą być one inwestycją na lata. W ofercie współpracujących z nami firm jest również renowacja tradycyjnych dachów blaszanych. Dachy takie wykonane są z bardzo solidnego materiału, który może być łatwo naprawiany i odmalowywany, dzięki czemu niejednokrotnie służą one nawet dziesiątki lat i często spotykane są na zabytkowych budynkach.

Dachy z dachówek ceramicznych

Wykonanie pokryć dachowych z dachówek ceramicznych wymaga odpowiedniej wiedzy i umiejętności. Cena tego rodzaju dachów jest też nieco wyższa niż w przypadku dachów blaszanych. Pokrycia tego rodzaju cechują się jednak niezaprzeczalną urodą i stosunkowo dużą trwałością, dzięki czemu często wybierane są w dzisiejszym budownictwie.

Dachy z innych materiałów

Wśród prezentowanych ofert znaleźć można również wykonanie dachów z materiałów takich jak papa, czy różnego rodzaju tworzyw syntetycznych. Dachy takie co prawda nie cechują się wielką trwałością i wymagają regularnej konserwacji, jednak ich wielką zaletą jest bardzo niska cena. Dzięki temu bardzo często wybierane są jako pokrycia różnego rodzaju budynków gospodarczych, obiektów przemysłowych, handlowych, usługowych, hal produkcyjnych i wielu innych. Nowoczesne, bardzo estetyczne papodachówki mogą stać się również atrakcyjnym pokryciem domów jednorodzinnych.

Rozbiórki dachów

Istotnym elementem oferowanych przez nas usług są również rozbiórki istniejących dachów. Prace takie są najczęściej częścią prac renowacyjnych, czy wymiany pokrycia dachowego na budynkach. Bardzo dużego doświadczenia i fachowego podejścia wymagają zwłaszcza prace związane z demontażem dachów eternitowych.

Nie tylko poszycie – wykonanie więźby dachowej

Współpracujące z nami firmy świadczą najczęściej kompleksowe usługi, które nie ograniczają się wyłącznie do wykonania pokrycia dachów. Klienci mogą liczyć również na wykonanie od podstaw więźby dachowej, hydro- i paroizolacji dachów, a także montaż elementów dodatkowych, takich, jak przydachowe rynny, elementy zabezpieczające przed osuwaniem się śniegu, wykończenia kominów i innych.

Dlaczego warto skorzystać z usług specjalistów?

W ramach naszej grupy działają firmy z dużym doświadczeniem, które gwarantują najwyższą jakość wykonywanych prac. Do każdego klienta podchodzą całkowicie indywidualnie, dzięki czemu współpraca przebiega zawsze w sposób satysfakcjonujący dla wszystkich stron. Firmy zatrudniają wyłącznie wykwalifikowanych pracowników, a montaż dachu przebiega szybko i bez nieprzewidzianych zakłóceń. Oprócz samego wykonania klienci mogą liczyć również na fachowe doradztwo w kwestii wyboru materiału na pokrycie dachu, czy dodatkowych, wybranych przez siebie elementów.