ZPHU Dom

Swarzędz, wielkopolskie

Grzegorz Rakowski

Grzegorz Rakowski

Właściciel firmy

Najbliższy wolny termin

wiosna 2023

Opis

"Obsługujemy kompleksowo budowy."
30 lat na rynku
6 pracowników

Usługi

Miejscowość: Swarzędz, obszar wykonywania usług: 50 km

Opinie klientów

Katarzyna

zima 2022

Jakość pracy na najwyższym poziomie zgodnie z ustaleniami, bezproblemowy kontakt oraz doradztwo. Polecam współpracę z Panem Grzegorzem.

Damian

zima 2022

Pan Grzegorz jest profesjonalistą w pełnym tego słowa znaczeniu. Terminowo, fachowo i czysto. Świetna komunikatywność - zawsze była możliwość kontaktu. Brak problemów z różnymi przeróbkami. Polecam!

Martyna Lewandowska

jesień 2022

Serdecznie polecam! Mamy super dom dzięki Panu Grzegorzowi :) Budowa przebiegła sprawnie, zgodnie z terminem. Bardzo, bardzo się cieszymy, że trafiliśmy na Pana Grzegorza.

Bartosz

jesień 2022

Z czystym sumieniem polecam Pana Grzegorza i jego ekipę :) Budowa terminowa, bardzo czysta, doradztwo bieżące dotyczące stosowania lepszych rozwiązań oraz załatwienie materiałów, więc dużo zdjęte z naszych barków :) Nasze nietypowe pomysły na przeróbki oraz dodatkowe prace zrealizowane - nie było rzeczy niemożliwych do zrobienia :)

Kacper

zima 2021

Wszystko przebiegało sprawnie, wykonanie zgodnie z projektem i naszymi małymi zmianami. Firma godna polecenia. robota bardzo czysta i dokładna co do centymetra. Bardzo uczciwy wykonawca.

Michał

jesień 2021

Konkret! Bez zbędnych deklaracji i niedomówień. Mało dziś fachowców, którzy ważą słowa, a ten nie dość że wie co mówi to danego słowa dotrzymuje. Polecam z czystym sumieniem.

Wojtek

jesień 2021

Terminowe wykonanie zlecenia. Fachowe doradztwo w zakresie zamawiania materiałów. Polecam

Odbierz zniżkę na materiały od tej firmy budowlanej

Zobacz