ZPHU Dom

Swarzędz, wielkopolskie

Grzegorz Rakowski

Grzegorz Rakowski

Właściciel firmy

Opis

"Obsługujemy kompleksowo budowy."
30 lat na rynku
6 pracowników

Usługi

Miejscowość: Swarzędz, obszar wykonywania usług: 50 km

Opinie klientów

Angelika

jesień 2023

Bardzo szybko sprawnie wybudowany dom wszystkie uzgodnienia zostaly wykonane zgodnie z planem . Ekipa z szefem bardzo pracowita . Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam!!!

Agnieszka

lato 2023

Polecam z całego serca Pana Grzegorza Rakowskiego. Pełen profesjonalizm, jakość wykonania domu na najwyższym poziomie. Wszelkie zmiany bez zastrzeżeń. Ekipa zgrana,szybka,znająca się na swojej pracy. Polecam w 100 %

Joanna

wiosna 2023

Współpraca z panem Grzegorzem i jego firmą to czysta przyjemność. Sumienny, zna się na rzeczy. Jest tylko jeden minus współpracy- żałowaliśmy, że dalsze etapy budowy nie mogą być realizowane przez niego!

Lucyna

zima 2022

Firma Pana Grzegorza wywiązuje się z ustalonego terminu prac. Jest solidna, kompetentna. Zawsze służyli radą i pomocą. Współpraca przebiegała bez jakichkolwiek zarzutów. Jestem bardzo zadowolona z wykonanej pracy. Firma Pana Grzegorza to naprawdę solidna firma.Mogę ją polecić z czystym sumieniem...Tak dalej Panie Grzegorzu:-)

Katarzyna

zima 2022

Jakość pracy na najwyższym poziomie zgodnie z ustaleniami, bezproblemowy kontakt oraz doradztwo. Polecam współpracę z Panem Grzegorzem.

Damian

zima 2022

Pan Grzegorz jest profesjonalistą w pełnym tego słowa znaczeniu. Terminowo, fachowo i czysto. Świetna komunikatywność - zawsze była możliwość kontaktu. Brak problemów z różnymi przeróbkami. Polecam!

Martyna Lewandowska

jesień 2022

Serdecznie polecam! Mamy super dom dzięki Panu Grzegorzowi :) Budowa przebiegła sprawnie, zgodnie z terminem. Bardzo, bardzo się cieszymy, że trafiliśmy na Pana Grzegorza.

Bartosz

jesień 2022

Z czystym sumieniem polecam Pana Grzegorza i jego ekipę :) Budowa terminowa, bardzo czysta, doradztwo bieżące dotyczące stosowania lepszych rozwiązań oraz załatwienie materiałów, więc dużo zdjęte z naszych barków :) Nasze nietypowe pomysły na przeróbki oraz dodatkowe prace zrealizowane - nie było rzeczy niemożliwych do zrobienia :)