Zakład Remontowo-Budowlany Stanisław Warzecha

Świdnica, lubuskie

Stanisław Warzecha

Stanisław Warzecha

Właściciel firmy

Opis

"Wyróżnia nas szybkość wykonywanych inwestycji. Wykonujemy ok 20 inwestycji rocznie, posiadamy pełny sprzęt potrzebny do pracy. Realizujemy zlecenia ze ścianą jednowarstwową."
6 pracowników

Usługi

Miejscowość: Świdnica, obszar wykonywania usług: 21 km

Opinie klientów

Kasia

zima 2018

Pan Staszek to wykonawca godny polecenia, żałuje ze nie stawia domów do stanu deweloperskiego. Jest bardzo sumienny i uczciwy, kontakt z nim jest na bieżąco, zawsze oddzwania tak szybko jak możliwe. Wszyscy wykonawcy przychodzący na kolejne etapy budowy zachwycali się jakością budowy, ekipa od okien, tynkarze, elewacji, to jednak istotne tez dla nich aby ten etap podstawowy był rzetelnie wykonany. Ma doświadczenie w bardziej nowoczesnych, wymagających konstrukcyjnie projektach. Nie naciąga na sile na droższe rozwiązania jak robią to inni.Porządek na budowie, wszystko posprzątane. Oby więcej takich fachowców, polecam!

Piotr

jesień 2018

Polecam współpracę z Panem Stanisławem, jest o przede wszystkim uczciwy i rzetelny wykonawca. Prace wykonania płyty fundamentowej, ścian, żelbetów i wieńca zostały zrobione bez żadnych zastrzeżeń, mimo, iż projekt był wymagający w tym zakresie. Każdy kolejny wykonawca przy pracach tynkarskich, elewacyjnych itd. zwracał uwagę na bardzo dobre wykonanie stanu surowego budynku, a co za tym idzie kosztowało to mniej pracy i pieniędzy. Z czystym sumieniem mogę polecić Firmę, która ma ogromne doświadczenie przy różnego rodzaju budowach.

Tomasz

jesień 2018

Współpracuję od roku z Panem Stanisławem przy realizacji stanu surowego otwartego budynków w zabudowie bliźniaczej na płycie fundamentowej oraz stropach filigranowych. Mogę z czystem sumieniem powiedzieć że jest to wykonawca, rzetelny, terminowy oraz dokładny. W jego ekipie każdy ma swoją funkcję, przez to każdy etap budowy jest bliski perfekcji. Klienci na naszych budynkach przecierają oczy ze zdumienia widząc dokładność ścian czy schodów. Miło widzieć że w branży budowlanej są jeszcze osoby jak Pan Stanisław Warzecha dla których słowo i zaufanie są ważniejsze niż kwestie finansowe. MK DEWELOPER - osiedle Przylep Park w Zielonej Górze