Zakład Ogólnobudowlany Przemysław Ciapka

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Przemysław Ciapka

Przemysław Ciapka

Właściciel firmy

Opis

"Oferujemy kompleksową realizację inwestycji w sferze budowy domów, jak również usługi remontowo-wykończeniowe. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Zaspokoimy nawet najbardziej wymagającego klienta. Miła współpraca gwarantowana!"
1 pracownik

Usługi

Miejscowość: Inowrocław, obszar wykonywania usług: 50 km

Opinie klientów

Maciej

zima 2020

Współpraca z wykonawcą to przede wszystkim dotrzymanie terminu wykonywanych prac i ustalonej kwoty za ich wykonanie,szczegółowo przedstawiaja inwestorowi każdy etap prac i z wyprzedzeniem ustalaja materiały potrzebne do ich wykonania, których używaja zgodnie z technologia producenta. Pan Przemysław jak i jego pracownicy sa bardzo komunikatywni i chetni do współpracy.

Marysia i Wojtek

lato 2020

W pełni odpowiedzialnie rekomendujemy pana Przemka oraz jego firmę, jeżeli ktoś chce przebrnąć przez budowę maksymalnie bezstresowo, mogąc liczyć na kreatywność i dobre rady szefa firmy, i co dla nas było ważne porządek w trakcie oraz po zakończeniu robót. Mierząc się z wyzwaniem budowy domu, nawet się nie spodziewaliśmy się, że można trafić na tak solidnego wykonawcę, którego cechuje niebywała cierpliwość względem klienta - zadającego czasami pytania, które dla każdego budowlańca są oczywiste. Pan Przemek jest prawdziwym profesjonalistą. Pracowity, rzetelny i uczciwy, zlecone prace wykonywał terminowo i zgodnie z projektem, w sposób zorganizowany i nad wyraz fachowy, wręcz podręcznikowy (co przyznawał m. in. kierownik budowy). Pan Przemek rozliczał się z nami po zakończeniu każdego etapu i zawsze starał się wykorzystać materiały tak, aby w miarę możliwości i rozsądku oszczędzić nasze pieniądze. Dbał o nasze zadowolenie jako inwestorów, służył nam dobrą radą i zdarzało się, że zwracał nam uwagę na kwestie wymagające zastanowienia, zanim my sami o nich pomyśleliśmy. To pierwszy i ostatni dom, jaki mamy zamiar zbudować, i jesteśmy przekonani, że gdyby nie pan Przemek, popełnilibyśmy wiele błędów. Jesteśmy w pełni zadowoleni z usług pana Przemka , a polecani przez niego inni specjaliści również okazali się godni zaufania. Przy tym wszystkim on sam i jego pracownicy są bardzo miłymi i kulturalnymi ludźmi oraz zgraną ekipą. Z prawdziwą przyjemnością wystawiamy tę opinię panu Przemkowi i jego pracownikom, wdzięczni za ich wysiłek i zaangażowanie. Życzymy każdemu inwestorowi takiego wykonawcy.

Monika

zima 2019

Solidna firma, jesteśmy bardzo zadowoleni z realizacji budowy. Dobry kontakt, terminowe i rzetelne wykonanie, nie trzeba się o nic martwić, gdyż wszystko załatwiają.Szczerze polecamy

Leszek

jesień 2019

Wykonywana usluga budowy domu na najwyzszym poziomie z zachowaniem wszelkich zasad BHP. Firma godna polecenia.

Karolina

jesień 2019

Współpraca bardzo dobra. Szybki kontakt, bardzo dobra jakość wykonania

Rafał

lato 2019

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z p. Przemysławem Ciapka. Budowa domu jednorodzinnego przebiegła w ustalonym terminie. Wszystko na bieżąco ustalane i realizowane zgodnie z planem. Bardzo sumienny, co jest rzadkością w obecnych czasach. Polecam

Marcin

lato 2019

200% polecam. Rzadko można spotkać takiego fachowca który tak profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Jest dokładny, rzeczowy, kontakt personalny na wysokim poziomie. Patrząc na moją budowę tak profesjonalna ekipa daje oszczędności na późniejszych etapach dobrze zrobione mury to oszczędność na etapie tynków i elewacji zewnętrznej. 200% polecam w przyszłości, jak będę potrzebował ekipy budowlanej na pewno skorzystam z usług tej firmy.