Usługi Remontowo-Budowlane Andrzej Michalczyk

Świerklaniec, śląskie

Andrzej Michalczyk

Andrzej Michalczyk

Właściciel firmy

Najbliższy wolny termin

wiosna 2023

Opis

"Dokładność wykonania. Stabilność załogi. Solidność."
1 pracownik

Usługi

Miejscowość: Świerklaniec, obszar wykonywania usług: 20 km

Opinie klientów

Magdalena i Piotr

jesień 2020

Firmę Remontowo-Budowalną Pana Andrzeja Michalczyka możemy polecić w 100%. Jest to firma z tradycjami i ekipa wykazuję się rzetelnością i starannością przy wykonaniu robót. Wszelkie prace były wykonane w założonym terminie. Pan Andrzej fachowo nadzorował budowę domu i zawsze był pomocny i udzielał praktycznych porad. Mimo, iż swoją pracę zakończył 3 lata temu, nadal interesuje się budynkiem i fachowo doradza przy pracach wykończeniowych. Lepszych budowlańców nie ma!

Piotr

jesień 2020

Wpółpraca idealna oraz bardzo fachowe doradztwo. Polecam w 100 %.

Krzysztof

jesień 2020

Następna budowa Domu tylko z panem Andrzejem. Wszystko przebiegało bez zarzutu. Jestem pod wrażeniem wyceny robót bo budżet (co dla mnie istotne) spiął się w założeniach. Pan Andrzej zadbał o materiały także nie musiałem jeździć, szukać czy wybierać. Panowie na budowie dbali o prządek, nigdy nie zobaczyłem piwka - choć było lato kiedy zaczynaliśmy. Pan Andrzej doradza - ja nazywam to myśleniem podczas budowy. W dwóch tematach uratował mi budowę - klatka schodowa i piętro - długa historia ale teraz jest efekt. Nie idą na skróty więc nie ma obawy ze coś potem wychodzi. Kiedy słyszę jakie problemy mieli znajomi, koledzy uważam ze spotkanie pana Andrzeja i namówienie do realizacji było najważniejsze dla mnie. Polecam z czystym sumieniem i zapraszam do mnie na wizje lokalną - wyszło rewelacyjnie.

Piotr

lato 2020

Firma wykonująca budowy domów na wysokim poziomie. Czekaliśmy półtorej roku na dostępność ale warto było. Koszty wyższe niż u konkurencji ale przynajmniej nie musieliśmy się martwić że wystąpią jakieś opóźnienia w harmonogramie co jest bardzo ważne z perspektywy osób mających zaciągnięty kredyty hipoteczny. Polecam wykonawcę. Z nami był od fundamentów po więźbę dachową. Na etapie budowy wykonawca podpowiadał wiele praktycznych zmian w projekcie, które zapewne wpłyną na funkcjonalność użytkownika domu. Dziękuję Panu Andrzejowi za współpracę i życzę samych zadowolonych klientów.

Marta

lato 2020

Sprawnie, bez problemów. A nawet jeśli jakieś były, to dowiadywaliśmy się zazwyczaj po ich rozwiązaniu. Gdyby nie pogoda, to bezstresowa budowa by była. Ściany proste, wymiary zachowane, czysto, super organizacja. Polecamy!

Krzysztof

lato 2020

PERFEKCYJNIE! Fachowość, dokładność oraz terminowość to określenia idealnie odzwierciedlające naszą współpracę. Wysoki poziom zaangażowania, świetne doradztwo w sprawie materiałów oraz samodzielna ich dostawa. Życzliwość i organizacja na placu budowy (żadnych przestojów), wysoki poziom wiedzy o wykonywanej pracy oraz doświadczenie widoczne na każdym kroku, wyróżniają Pana Andrzeja spośród wielu firm. Zdecydowanie polecam! Drugi raz wybralibyśmy tę ekipę!

Robert

lato 2020

Rewelacyjna ekipa!!! Wszystkie materiały, po konsultacjach z inwestorem, zamawiali i przywozili sami. Wyjątkowo słowni i zorganizowani. Zawsze potrafili doradzić lub zasugerować jak zrobić żeby było najlepiej. Polecili mi również innych świetnych fachowców (hydraulików i dekarzy). Inwestorowi pozostaje tylko podziwianie postępów. W mojej ocenie 10 punktów w skali dziesięciopunktowej.

Odbierz zniżkę na materiały od tej firmy budowlanej

Zobacz