Usługi Ogólnobudowlane Robert Jabłoński

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

arrow
arrow
Robert Jabłoński

Robert Jabłoński

Właściciel firmy

Certyfikowany
Popularny

5.0

  • (5)

(11 Opinii)

Dostępność

Dostępność Ten wykonawca dostępny jest od: zima 2021

Opis

Co nas wyróżnia?

"Działamy 19 lat na rynku. Do tej pory ukończyliśmy. 85 realizacji. Posiadamy pełne zaplecze sprzętowe."

Rok założenia

1999

Z jakich materiałów budujemy?

beton komórkowy, silikat

W jakiej odległości realizujemy zlecenia?

do 30 km

Ilu pracowników zatrudniamy?

6

Jaki jest szacunkowy czas oczekiwania na termin rozpoczęcia prac od skontaktowania się z nami?

powyżej 6 miesięcy

Forma prowadzenia działalności gospodarczej

brak wpisu

Opinie klientów

Karolina

  • (5)

jesień 2019

Polecam serdecznie usługi wykonywane przez tę Firmę budowlana, wszystko zgodne z moimi oczekiwaniami , termin skończenia budowy został dotrzymany, co było dla mnie pierwszorzędna sprawa. Budowa przebiegła bez żadnych problemów , wszystko tak jak było z góry ustalone , prace szły w bardzo dobrym i owocnym tempie .Pan Robert rzetelny , uczciwy i bardzo sympatyczny człowiek - zreszta tak jak jego cała ekipa . Dla mnie 10/10 !

Jakub

  • (5)

jesień 2019

Bardzo profesjonalna obsługa, a co najważniejsze kompleksowa. Dom wybudowany od podstaw do zamknięcia, super dobór materiałów dzięki którym zaoszczedzilem nie tracąc na jakości. Polecam

Agata

  • (5)

jesień 2019

Współpraca przebiegła bez najmniejszych problemów. Pan Robert jest osobą komunikatywną. Zawsze przedstawia alternatywne rozwiązania tak aby spełniły one oczekiwania klienta 😃

Kinga

  • (5)

jesień 2019

Współpraca przebiegła bezproblemowo. Pan Robert profesjonalnie doradzi i dobierze rozwiązania zgodnie z oczekiwaniami. Prace są dokładnie zorganizowane i czysto wykonane. Jednym słowem profesjonalistą.

AGNIESZKA

  • (5)

zima 2018

W naszym przypadku była to budowa domu. Pan Robert jest osobą kompetentną i terminową wszytko jasno omówione i wykonane. Profesjonalizm w pełnym tego słowa znaczeniu. Zawsze doradzi nie narzucając swojego zdania . Generalnie trzy słowa , rzetelnie , terminowo i solidnie . Tak trzymać Panie Robercie !!! Dziękujemy i życzymy kolejnych udanych projektów .

Hubert

  • (5)

jesień 2018

Profesjonalna firma. Bardzo dobre podejście szefa do klienta. W moim przypadku był to remont domu, który przebiegł bez najmniejszych komplikacji i opóźnień. Klient może liczyć na fachowe doradztwo kontaktowego Pana Roberta. Cała ekipa zasługuje na pochwałę. Na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy. Jak najbardziej polecam.

Jakub

  • (5)

jesień 2018

Bardzo miła i kompetentna osoba. Praca wykonana profesjonalnie w wyznczonym terminie, bez opóźnień i dodatkowych kosztów. Polecam wszyskim którzy szukają fachowca!

Marcin

  • (5)

jesień 2018

Bardzo solidna terminowa i odpowiedzialna firma. Na budowie zorganizowana. Wykonywana praca idzie bardzo sprawnie ale co najważniejsze fachowo, precyzyjnie i czysto ( jak by budowli dla siebie). Pan Robert potrafi doradzić rozwiązanie najlepsze dla inwestora. U mnie murowali ścianę jednowarstwową a także wykonywali inne prace budowlane. Współpracuje z tą firmą już od kilka lat i z czystym sumieniem mogę polecić ich usługi budowlane. ZADOWOLONY INWESTOR ;)

  • (0)