Olsztyn , warmińsko-mazurskie Usługi Ogólnobudowlane Robert Jabłoński

Robert Jabłoński

Robert Jabłoński

Właściciel firmy

Certyfikowany
Popularny

5.0

(7 Opinii)

Dostępność

Dostępność Ten wykonawca dostępny jest od: lato 2020

Opis

Co nas wyróżnia?

"Działamy 19 lat na rynku. Do tej pory ukończyliśmy. 85 realizacji. Posiadamy pełne zaplecze sprzętowe."

Rok założenia

1999

Z jakich materiałów budujemy?

beton komórkowy, silikat

W jakiej odległości realizujemy zlecenia?

do 30 km

Ilu pracowników zatrudniamy?

6

Jaki jest szacunkowy czas oczekiwania na termin rozpoczęcia prac od skontaktowania się z nami?

powyżej 6 miesięcy

Forma prowadzenia działalności gospodarczej

brak wpisu

Opinie klientów

AGNIESZKA

zima 2018

W naszym przypadku była to budowa domu. Pan Robert jest osobą kompetentną i terminową wszytko jasno omówione i wykonane. Profesjonalizm w pełnym tego słowa znaczeniu. Zawsze doradzi nie narzucając swojego zdania . Generalnie trzy słowa , rzetelnie , terminowo i solidnie . Tak trzymać Panie Robercie !!! Dziękujemy i życzymy kolejnych udanych projektów .

Hubert

jesień 2018

Profesjonalna firma. Bardzo dobre podejście szefa do klienta. W moim przypadku był to remont domu, który przebiegł bez najmniejszych komplikacji i opóźnień. Klient może liczyć na fachowe doradztwo kontaktowego Pana Roberta. Cała ekipa zasługuje na pochwałę. Na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy. Jak najbardziej polecam.

Jakub

jesień 2018

Bardzo miła i kompetentna osoba. Praca wykonana profesjonalnie w wyznczonym terminie, bez opóźnień i dodatkowych kosztów. Polecam wszyskim którzy szukają fachowca!

Marcin

jesień 2018

Bardzo solidna terminowa i odpowiedzialna firma. Na budowie zorganizowana. Wykonywana praca idzie bardzo sprawnie ale co najważniejsze fachowo, precyzyjnie i czysto ( jak by budowli dla siebie). Pan Robert potrafi doradzić rozwiązanie najlepsze dla inwestora. U mnie murowali ścianę jednowarstwową a także wykonywali inne prace budowlane. Współpracuje z tą firmą już od kilka lat i z czystym sumieniem mogę polecić ich usługi budowlane. ZADOWOLONY INWESTOR ;)

Tadeusz

jesień 2018

Chciałbym ocenić nasza współpracę na 6 :). Z tak zgrana ekipa już dawno nie miałem doczynienia. Dzięki nim moje marzenie o posiadaniu własnego domu się spełniło .szef Podpowie co będzie lepsze, a z czego najlepiej byłoby zrezygnować, co dla mnie było ogromna pomocą , gdyż byłem zielony w tych tematach . Super ludzie których można polecać każdemu

Karolina

jesień 2018

Wykonawca jak najbardziej godny polecenia . Wszystko wykonane rzetelnie , z ogromna dokładnością i dbałością o najmniejsze szczegóły. Osoba kontaktowa i bardzo miła . Praca wykonana tak jak chcieliśmy, a przede wszystkim w ustalonym terminie . Polecam z czystym sumieniem!!!

Kinga

jesień 2018

Bardzo udana współpraca. Wszytsko przebiegało sprawnie oraz wyjątkowo dokładnie. Pan Robert udziela wszelkich informacji i odpowiedzi na pytania. Bierze pod uwagę wszystkie sugestie a dodatkowo cała ekipa jest bardzo zgrana i dbająca o czystość wokół. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług tej firmy jak również polecam ją każdemu znajomemu.