Usługi Ogólnobudowlane Robert Jabłoński

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Robert Jabłoński

Robert Jabłoński

Właściciel firmy

Opis

"Działamy 19 lat na rynku. Do tej pory ukończyliśmy. 85 realizacji. Posiadamy pełne zaplecze sprzętowe."
1 pracownik

Usługi

Miejscowość: Olsztyn, obszar wykonywania usług: 50 km

Opinie klientów

Karolina

jesień 2019

Polecam serdecznie usługi wykonywane przez tę Firmę budowlana, wszystko zgodne z moimi oczekiwaniami , termin skończenia budowy został dotrzymany, co było dla mnie pierwszorzędna sprawa. Budowa przebiegła bez żadnych problemów , wszystko tak jak było z góry ustalone , prace szły w bardzo dobrym i owocnym tempie .Pan Robert rzetelny , uczciwy i bardzo sympatyczny człowiek - zreszta tak jak jego cała ekipa . Dla mnie 10/10 !

Jakub

jesień 2019

Bardzo profesjonalna obsługa, a co najważniejsze kompleksowa. Dom wybudowany od podstaw do zamknięcia, super dobór materiałów dzięki którym zaoszczedzilem nie tracąc na jakości. Polecam

Agata

jesień 2019

Współpraca przebiegła bez najmniejszych problemów. Pan Robert jest osobą komunikatywną. Zawsze przedstawia alternatywne rozwiązania tak aby spełniły one oczekiwania klienta 😃

Kinga

jesień 2019

Współpraca przebiegła bezproblemowo. Pan Robert profesjonalnie doradzi i dobierze rozwiązania zgodnie z oczekiwaniami. Prace są dokładnie zorganizowane i czysto wykonane. Jednym słowem profesjonalistą.

AGNIESZKA

zima 2018

W naszym przypadku była to budowa domu. Pan Robert jest osobą kompetentną i terminową wszytko jasno omówione i wykonane. Profesjonalizm w pełnym tego słowa znaczeniu. Zawsze doradzi nie narzucając swojego zdania . Generalnie trzy słowa , rzetelnie , terminowo i solidnie . Tak trzymać Panie Robercie !!! Dziękujemy i życzymy kolejnych udanych projektów .

Hubert

jesień 2018

Profesjonalna firma. Bardzo dobre podejście szefa do klienta. W moim przypadku był to remont domu, który przebiegł bez najmniejszych komplikacji i opóźnień. Klient może liczyć na fachowe doradztwo kontaktowego Pana Roberta. Cała ekipa zasługuje na pochwałę. Na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy. Jak najbardziej polecam.

Jakub

jesień 2018

Bardzo miła i kompetentna osoba. Praca wykonana profesjonalnie w wyznczonym terminie, bez opóźnień i dodatkowych kosztów. Polecam wszyskim którzy szukają fachowca!

Marcin

jesień 2018

Bardzo solidna terminowa i odpowiedzialna firma. Na budowie zorganizowana. Wykonywana praca idzie bardzo sprawnie ale co najważniejsze fachowo, precyzyjnie i czysto ( jak by budowli dla siebie). Pan Robert potrafi doradzić rozwiązanie najlepsze dla inwestora. U mnie murowali ścianę jednowarstwową a także wykonywali inne prace budowlane. Współpracuje z tą firmą już od kilka lat i z czystym sumieniem mogę polecić ich usługi budowlane. ZADOWOLONY INWESTOR ;)