Usługi Ogólnobudowlane Piotr Kinowski

Charzykowy, pomorskie

Piotr Kinowski

Piotr Kinowski

Właściciel firmy

Najbliższy wolny termin

jesień 2023

Opis

Ta firma nie ma jeszcze opisu.
36 lat na rynku
1 pracownik

Usługi

Miejscowość: Charzykowy, obszar wykonywania usług: 50 km

Opinie klientów

Jerzyk Jerzyk

zima 2022

Jeżeli można kogoś polecić to na pewno Piotra Kinowskiego.Profesionalnie doradzi.Jakosc wykonania od 1 do 10 zdecydowanie 11.pełen profesjonalizm.Terminowość,Wycena w 100% polecam.Jeżeli budować swoje wymarzone cztery ściany to tylko z tym Panem.polecam

Ewelina Kwaśnik

jesień 2022

Polecam! Wszystkie pracy zostały wykonane na czas i to z należytą starannością. Dodatkowo, porządek zachowany na budowie zasługuje na dodatkowe 5 gwiazdek. Jeśli występują jakieś wątpliwości, czy pytania w sprawie projektu/budowy, to Piotrek jest w stanie odpowiedzieć na każde z nich. Jeszcze raz polecam współpracę z Piotrkiem. Jest to gwarancja jakości, terminowości i szeroko pojętej wiedzy.

Patryk

lato 2022

Firma Pana Piotra wykonywała u mnie remont "kostki" z lat 70. Długo szukałem fachowca, który do budownictwa z tamtych lat wprowadzi ład i porządek. Pan Piotr wywiązał się z tego zadania więcej niż w 100%. Służył radą w doborze materiałów oraz technologii, cały czas współpracował z elektrykiem, hydraulikiem na stolarzu kończąc. Wykonawca kompleksowo wykonał remont zaczynając od wyburzania ścian przechodząc przez murowanie nowych, tynkowanie, malowanie kafelkowanie układanie paneli na montażu drzwi kończąc. Gdybym miał robić taki remont drugi raz, to na pewno wybrał bym firmę Pana Piotra. To gwarancja zadowolenia z zainwestowanych pieniędzy.

Paweł

lato 2022

Bardzo dziękuję Panu Piotrowi i jego ekipie za zrobienie więźby i podbitki. Bardzo fajna ekipa z poczuciem humoru i dużym doświadczeniem. Polecam bardzo

Łukasz

lato 2022

Firma Pana Piotra jest bardzo rzetelna i dokładna. Profesjonalne podejście i wykonanie. Zawsze doradzi bardzo dobre rozwiązanie. Posiada dużą wiedzę. Współprace oceniam bardzo dobrze, jestem zadowolony. Polecam jak najbardziej w 100%.

Kamil

zima 2021

Piotr Kinowski to firma rzetelna, uczciwa. Właściciel firmy zawsze doradzi. Terminowość zachowana w 100%. Czy jestem zadowolony z tej firmy? Oczywiscie że TAK

Kamil

zima 2021

Piotr Kinowski. Jest to bardzo rzetelna firma. Wlasciciel firmy zawsze doradzi. Terminowosc w 100%. Po skonczonej pracy zawsze porzadek. Czy polecam ta firme? Oczywiescie ze TAK.

Adrian

zima 2021

Bardzo rzetelni, pracowici, pomocni i terminowi. Polecam taka firmę każdemu kto rozpoczyna przygodę z budową własnego domu.