Usługi Budowlane Surlas

Dębno, zachodniopomorskie

Robert Surlas

Robert Surlas

Właściciel firmy

Najbliższy wolny termin

wiosna 2023

Opis

"Zapewniamy fachową obsługę na najwyższym poziomie a także sprawną i sprawdzoną brygadę budowlaną. Cenowo podejmujemy się zmierzyć z każdą konkurencją na rynku. Współpracujemy aktywnie z klientami od fazy wyboru projektu po gotowy obiekt. Firma Usługi Budowlane SURLAŚ posiada rodzinne tradycje i wieloletnie doświadczenie w budownictwie mieszkaniowym."
58 lat na rynku
6 pracowników

Usługi

Miejscowość: Dębno, obszar wykonywania usług: 40 km

Opinie klientów

Jakub

jesień 2018

Polecam firme Uslugi budowlane Surlas. wykonali wszystko zgodnie z ustaleniami. Budowa zakonczona terminowo

Edyta

jesień 2018

Super w koncu powstał nasz wymarzonym domek jesteśmy z mężem naprawdę zadowoleni. Miło było współpracować z taką firmą. POLECAMY

Agnieszka

jesień 2018

Firma budowlana "Surlas" rzetelnie i terminowo wywiązała się z podjętych działań. Pan Robert jest solidnym i życzliwym człowiekiem z dużą wiedzą i doświadczeniem. Zawsze mogliśmy liczyć na fachowe porady. W 100 % profesjonalizm! Polecamy!

Tymoteusz

jesień 2018

Uslugi budowlane Surlas podjął sie budowy mojego domu. Bardzo dobry kontakt z Panem Robertem co bardzo dobrze wpływa na przebieg budowy. Zawsze fachowo doradzi czy to w doborze materiału czy tez w rozwiazaniach w domu. Wszystko utrzymane w czystości i porządku. Serdecznie polecam.

Justyna

jesień 2018

Współpraca z Firmą przebiegła wzorowo. Ekipa spisała się na medal. Firma godna polecenia do realizacji swojego marzenia o własnym domku.

Błażej

jesień 2018

Firma godna polecenia solidna, terminowa. Szczerze polecam tego wykonawcę. Kontakt bardzo dobry. Wykonanie prac bez zastrzeżeń.

Łukasz

jesień 2018

Solidna godna zaufania i polecenia firma bardzo dobry kontakt z inwestorem. Ogromne doświadczenie POLECAM

Krzysztof

jesień 2018

Bardzo solidna i uczciwa firma . Wszystko robione jest profesjonalnie i na czas według projektu i ustaleń . Ze strony właściciela można liczyć na pomoc i porady odnośnie budowy i materiałów . POLECAM