Usługi Budowlane Sebastian Kosiarski

Staszów, świętokrzyskie

Sebastian Kosiarski

Sebastian Kosiarski

Właściciel firmy

Najbliższy wolny termin

wiosna 2023

Opis

"Nasza firma posiada długoletnie doświadczenie. Wykonujemy pełny zakres usługi od budowy obiektów po wykończenie. Nasza firma budowlana opiera się na tradycyjnych formach budowania, ale wykorzystuje również nowoczesne technologie. Specjalizujemy się w technologii Ytong. Gwarantujemy wysoką jakość prac, terminowość, jak i pracę w założonych ramach budżetowych."
1 pracownik

Usługi

Miejscowość: Staszów, obszar wykonywania usług: 50 km

Opinie klientów

Wioleta

lato 2021

Firma dobrze zorganizowana, dokładność w wykonywaniu robót na każdym etapie, podsuwanie pomysłów co można zrobić lepiej i taniej, jak jest coś żle w projekcie to poprawią. Polecam.

Adrian

lato 2021

Firma dobrze zorganizowana, dokładność w wykonywaniu robót na każdym etapie, podsuwanie pomysłów co można zrobić lepiej i taniej jak jest coś żle w pracy to poprawią. Polecam.

Artur

wiosna 2021

Najlepsza ekipa murarska w naszych okolicach. Wszystko wykonane co do cm. Otwory okienne podmurowywane dołem w standardzie, fachowe doradztwo, jak w projekcie jest coś skopane to ekipa pana Kosiarskiego modyfikuje, poprawia i wyprowadza wszystko na prostą. Ja jako sprzedawca okien, drzwi po tej ekipie w ciemno wiem że wszystko jest idealnie i nie wymaga poprawek czy innego przygotowywania pod montaż stolarki okiennej i drzwiowej. Uczciwe stawki, proporcjonalne do jakości wykonania. Każdemu polecam w ciemno jak nie chce mieć problemów w trakcie budowy.