Usługi Budowlane Grzegorz Mularz

Wojnicz, małopolskie

Grzegorz Mularz

Grzegorz Mularz

Właściciel firmy

Opis

"Posiadamy pełne zaplecze sprzętowe potrzebne do realizacji inwestycji. Mamy doświadczenie w budowie ze ścianą jednowarstwową."
1 pracownik

Usługi

Miejscowość: Wojnicz, obszar wykonywania usług: 50 km

Opinie klientów

Paweł

zima 2019

Wszystko zgodnie z wcześniejszymi uzgodnieniami, bardzo dobry kontakt z Panem Grzegorzem, który jest świetnym fachowcem, polecam firmę każdemu.

Gabriela

zima 2019

Polecam firmę Pana Grzegorza. Terminowość, profesjonalne wykonanie, doradztwo, dbałość o każdy szczegół oraz atrakcyjna cena to cechy, które wyróżniają Pana Grzegorza. Wraz z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Grzegorzem i z czystym sumieniem gorąco polecamy !

Aleksandra

lato 2019

Ze współpracy jestem bardzo zadowolona. Cena usługi adekwatna co do jakości. Polecam gorąco dla osób które cenią sobie profesjonalizm.

Piotr

wiosna 2019

Najwyższa kultura w podejściu do klienta, doświadczenie, wysoka jakość i elastyczność to cechy, które charakteryzują podejście Pana Grzegorza do tematu zarówno od strony kontaktu z klientem jak i w kwestiach technicznych. Rzadka na naszym rynku umiejętność dotrzymywania umówionych terminów i zorientowanie na rzeczywiste potrzeby zamawiającego wyróżniają Pana Grzegorz spośród innych wykonawców. Nasze zlecenie zostało wykonane profesjonalnie, a Pan Grzegorz przy jego realizacji brał pod uwagę wszystkie zgłaszane przez nas uwagi i na każdym etapie służył fachową pomocą.Marka sama w sobie! Gorąco polecam!

Michał

lato 2018

Poleciłem Pana Grzegorza znajomym, którzy budowali dom w zeszłym sezonie – świetna robota, profesjonalność i terminowość.

Odbierz zniżkę na materiały od tej firmy budowlanej

Zobacz