Szpec-Bud

Słupsk, pomorskie

Dawid Ławski

Dawid Ławski

Właściciel firmy

Opis

"Posiadamy kompletne zaplecze sprzętowe."
1 pracownik

Usługi

Miejscowość: Słupsk, obszar wykonywania usług: 50 km

Opinie klientów

Julia

zima 2019

Firmę Szpec-Bud mogę polecić w 100% Dużo mogłabym pisać, ale najkrócej ujmę to tak: jezeli kiedykolwiek bedziemy sie budować drugi raz to tylko z Panem Dawidem! Rzetelność pod każdym możliwym względem. Najlepszą reklamą jest nasz dom, do którego zapraszamy w razie wątpliwości! Pozdrawiamy- Julia i Rafał Z.

Michał

jesień 2019

Bardzo dobra komunikacja, nadzór, wykonanie. Wszystko terminowo i bez problemów. W pełni polecamy.

Rafal

jesień 2019

Witam serdecznie. Przede wszystkim profesjonalne podejście ! Kultura osobista, doświadczenie, rzetelność na majwyższym poziomie. Niedługo parapetówka w rewelacyjnym domu !

Katarzyna P.

jesień 2019

To były prawie 2 lata dobrej współpracy. Mimo pewnych potknięć nie mam złych wspomnień z całego procesu. Sama budowa domu dostarczyła satysfakcji, a organizacja pracy przez p. Dawida i Współpracowników dawała mi poczucie bezpieczeństwa oraz pewność, że zastosowane rozwiazania to dobre posunięcie. Gdybym miała w przyszłości budować kolejny dom, wykonać remont skorzystalabym z usług firmy.

Jacek

jesień 2019

Współpraca przebiegała zgodnie z ustaleniami fachowo i solidnie. Bardzo solidny i sumienny wykonawca, który budował dom pod klucz.

Konrad

jesień 2019

Tak naprawdę to podobało nam się z żoną wszystko. Pan Dawid to człowiek, któremu spokojnie można zaufać jeżeli chodzi o budowanie domu. Nie trzeba być codziennie na budowie, żeby kontrolować co się dzieje, ponieważ nad wszystkim, żeby było dobrze, czuwa on. Jakbym miał budować dom jeszcze raz, to zdecydowanie ponownie wziął bym Szpec-bud.

Karolina

jesień 2019

Solidna firma. Uzgodnione prace zostały wykonane w terminie, bezproblemowy kontakt z właścicielem firmy w trakcie budowy, fachowe doradztwo, pełne rozliczenie kosztów. W ciągu trzech lat użytkowania nie pojawiły się żadne problemy z budynkiem (dom jednorodzinny). Polecam!

Eniga Energia i Gaz

jesień 2019

Bardzo fachowa i solidna firma. Na pewno skorzystam z jej usług przy kolejnych inwestycjach.