SPÓŁDZIELNIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Łódź, łódzkie

Wojtek Kacprzak

Wojtek Kacprzak

Właściciel firmy

Opis

"Jesteśmy firmą rodzinną działającą na rynku od 1996 roku, w chwili obecnej już jako drugie pokolenie budowlańców. Nasza firma jest znana w Łodzi i miejscowościach ościennych, słyniemy z terminowości, bardzo wysokiego poziomu jakościowego, nasi pracownicy są zawsze do dyspozycji inwestorów służąc fachową pomocą jak i doradztwem w doborze materiałów czy też technologii. Budujemy kilkanaście domów w skali roku a naszym konikiem i oczkiem w głowie są dachy. Wykonujemy pokrycia dachowe z wszelkich dostępnych materiałów tj : dachówka cementowa, dachówka ceramiczna, blachodachówka, blacha na rąbek, gont, papa termozgrzewalna. Wykonujemy kompleksowe usługi ciesielskie i dekarskie: więźba, obróbki blacharskie, osadzanie okien i wyłazów dachowych, montaż ław kominiarskich, montaż orynnowania oraz podbitek. Specjalizujemy się w kompleksowych remontach dachów jak i budowie dachów w nowo powstających domach, posiadamy wieloletnie doświadczenie, dysponujemy doświadczonym personelem i odpowiednim sprzętem. Kolejną mocną stroną naszej firmy są elewacje, docieplamy wszystkimi możliwymi technologiami, wykonujemy elewacje tynkami szlachetnymi, deskami systemowymi, drewnem naturalnym czy też bardzo ostatnio modnymi blachami stalowymi. Świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie."
10 lat na rynku
1 pracownik

Usługi

Preferowana technologia budowy

  • Ytong
  • Ceramika
  • Inny beton komórkowy
  • Drewno

Miejscowość: Łódź, obszar wykonywania usług: 30 km

Opinie klientów

Magdalena

zima 2021

Kontakt, rzeczowość i rzetelność

Marzena

zima 2021

Inwestycja trwała zbyt długo, po za tym wszystko zostało zrobione zgodnie z ustaleniami

Jaroslaw

zima 2021

Bardzo rzetelna firma. Bardzo profesjonalne i terminowe wykonanie. Fachowe doradztwo oparte o wieloletnie doświadczenie. Bezproblemowa współpraca, przy stałym kontakcie ze strony właścicieli.

Łukasz

zima 2021

Polecam firmę budowlaną Spółdzielnia Sp z.o.o. Panowie pracują sprawnie, dokładnie, na budowie nie ma bałaganu. Współpraca z takim wykonawcą sprawia, że budowa jest prawdziwą przygodą i przyjemnością, a nie koszmarem, jak twierdzi wielu inwestorów.

Monika

zima 2021

2017-10-26 Z ogromną przyjemnością i czystym sumieniem polecam firmę Spółdzielnia. Współpraca z Panami właścicielami Maćkiem i Wojtkiem to czysta przyjemność. O nic nie trzeba się martwić,dyspozycyjność, wszystko na czas, wykonane fachowo, dopracowane w każdym szczególe. Plus za bezcenne wskazówki, które zapobiegną w przyszłości niepotrzebnym zmianom. Ekipa zgrana, każdy znał swój zakres obowiązków, sympatyczni i naprawdę uczynni ludzie. Panowie bardzo dziękujemy, spełniliście nasze marzenie :)

Andrzej

zima 2021

Profesjonalnie, szybko, fachowcy w najlepszym tego słowa znaczeniu, nic mnie nie interesowało, panowie wszystkim się zajęli i dach zrobiony. Polecam firmę od ekipy po właścicieli.

Konrad

zima 2021

Firma Spółdzielnia, postawiła mi dom w Nowosolnej, od podstaw do stanu surowego. Bardzo dobra komunikatywność, jakość wykonania oraz ogólna współpraca. Polecam!

Michał

zima 2021

Współpraca przebiegła bardzo dobrze. Każdy etap prac wykonany zgodnie z założeniem