RISER.domy Sp. z o.o.

Jaworzno, śląskie

Piotr Góralczyk

Piotr Góralczyk

Właściciel firmy

Certyfikowany

Co nas wyróżnia?

"Jesteśmy firmą budowlaną, która oferuje kompleksową budowę domów na terenie Śląska i Małopolski w dwóch technologiach – murowanej i szkieletowej drewnianej. Towarzyszymy naszym Inwestorom od momentu opracowywania projektu domu, aż po realizację budowy do stanu surowego otwartego, zamkniętego lub deweloperskiego.

RISER.domy to:

- DOŚWIADCZENIE

Zaufało nam już ponad 150 Klientów, co potwierdzają liczne referencje. Daje to pewność, że jesteśmy firmą kompetentną i sprawdzoną, znającą i stosującą dobre praktyki budowlane.

- WYSOKA JAKOŚĆ

Dzięki doświadczonym pracownikom i stosowaniu certyfikowanych materiałów, jesteśmy pewni wysokiej jakości naszych usług. Klienci mogą ją natomiast sprawdzić odwiedzając nasze budowy.

- ZESPÓŁ SPECJALISTÓW

Zapewniamy obsługę uprawnionego Kierownika Budowy i dedykowanego Opiekuna Budowy. Dzięki temu nasi Klienci nie muszą znać się na budownictwie i nie tracą energii na samodzielne pilnowanie organizacji i jakości robót.

- UBEZPIECZENIE BUDOWY

Każdą budowę ubezpieczamy od ryzyk budowlanych. Zapewnia to pokrycie kosztów ewentualnych zniszczeń powstałych na skutek np. anomalii pogodowych, a tym samym chroni naszych Klientów przed niespodziewanymi wydatkami.

- PODGLĄD BUDOWY ON-LINE

Inwestor nie wychodząc z domu, poprzez telefon lub komputer, może sprawdzić co dzieje się na jego budowie 24/7.

Wykonujemy i przekazujemy naszym Inwestorom zdjęcia z każdego etapu budowy."

Rok założenia

2013

Z jakich materiałów budujemy?

silikat, betony komórkowe, ceramika, drewno

W jakiej odległości realizujemy zlecenia?

do 50 km

Forma prowadzenia działalności gospodarczej

link do KRS