RISER.domy Sp. z o.o.

Jaworzno, śląskie

Piotr Góralczyk

Piotr Góralczyk

Właściciel firmy

Opis

"Jesteśmy firmą budowlaną, która oferuje kompleksową budowę domów na terenie Śląska i Małopolski w dwóch technologiach – murowanej i szkieletowej drewnianej. Towarzyszymy naszym Inwestorom od momentu opracowywania projektu domu, aż po realizację budowy do stanu surowego otwartego, zamkniętego lub deweloperskiego.
11 lat na rynku
21 pracowników

Usługi

Preferowana technologia budowy

  • Ytong
  • Ceramika
  • Inny beton komórkowy
  • Drewno

Miejscowość: Jaworzno, obszar wykonywania usług: 50 km

Opinie klientów

Michał

wiosna 2021

Solidnie i tydzień przed deklarowanym terminem. Polecam szkielet w ich systemie. Doradzili i podpowiedzieli jakie materiały najlepsze. Polecam.

Grzegorz

zima 2020

Wszystko zrobione w terminie. Wysoka jakość wykonania. Szybki kontakt z inżynierem budowy. Polecam tą firmę.

Rafał

zima 2020

Profesjonalnie, czysto, terminowo. Budowa, która pozostawiła po sobie dużo fajnych wspomnień. Dzięki i do następnego razu :-)

Julia

jesień 2020

Firma RISER.domy z Jaworzna opracowała projekt naszego domu oraz była wykonawcą tej budowy w stanie surowym i deweloperskim. Roboty przebiegały na budowie bardzo sprawnie. Firma RISER.domy znacznie wyprzedziła założony harmonogram prac. Wiedzieliśmy, że technologia szkieletowa jest dużo szybsza od technologii tradycyjnej, ale i tak tempo prac firmy RISER.domy nas pozytywnie zaskoczyło. Nie spodziewaliśmy się, że budowa może tak szybko postępować każdego dnia. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości wykonanych robót oraz kontaktu z pracownikami firmy, zwłaszcza z kierownikiem budowy Tomaszem Wachelka, z którym współpraca pomimo ograniczeń spowodowanych pandemią oraz naszych wyjazdów zawodowych, układała się bardzo dobrze. Bardzo dziękujemy za niesłabnące zaangażowanie w naszą budowę oraz za okazywane wsparcie przy wszelkich formalnościach z urzędami i dostawcami mediów pozostałym pracownikom firmy. Firma rozpoczęła prace projektowe przy naszym budynku w dniu 02.08.2019. W dniu 02.03.2020 uzyskaliśmy pozwolenie na budowę. Prace budowlane były prowadzone przez wykonawcę od 31.03.2020 do 07.08.2020r, budynek ma powierzchnię 107,3m2. W ramach umowy firma wykonała: - roboty ziemne i płytę fundamentową - montaż budynku w technologii szkieletowej - pokrycie dachu wraz z akcesoriami - instalacje elektryczne - instalacje wod - kan, i C.O. - instalacje gazową wraz z kotłownią - posadzki wewnętrzne - izolacje wew. i zabudowy G/K - elewację Dziękujemy za dobrze wykonaną pracę i życzymy wielu udanych kolejnych inwestycji.

Piotr

jesień 2020

Bardzo profesjonalna i rzeczowa obsługa. Kierownik budowy bardzo duże doświadczenie. Nie miałem czasu zajmować się budową więc poczucie, że zajmuje się tym pewny wykonawca było dla mnie kluczowe. Polecam!