RISER.domy Sp. z o.o.

Jaworzno, śląskie

arrow
arrow
Piotr Góralczyk

Piotr Góralczyk

Właściciel firmy

Certyfikowany
Popularny

5.0

  • (5)

(5 Opinii)

Dostępność

Dostępność Ten wykonawca dostępny jest od: lato 2021

Opis

Co nas wyróżnia?

"Jesteśmy firmą budowlaną, która oferuje kompleksową budowę domów na terenie Śląska i Małopolski w dwóch technologiach – murowanej i szkieletowej drewnianej. Towarzyszymy naszym Inwestorom od momentu opracowywania projektu domu, aż po realizację budowy do stanu surowego otwartego, zamkniętego lub deweloperskiego.

RISER.domy to:

- DOŚWIADCZENIE

Zaufało nam już ponad 150 Klientów, co potwierdzają liczne referencje. Daje to pewność, że jesteśmy firmą kompetentną i sprawdzoną, znającą i stosującą dobre praktyki budowlane.

- WYSOKA JAKOŚĆ

Dzięki doświadczonym pracownikom i stosowaniu certyfikowanych materiałów, jesteśmy pewni wysokiej jakości naszych usług. Klienci mogą ją natomiast sprawdzić odwiedzając nasze budowy.

- ZESPÓŁ SPECJALISTÓW

Zapewniamy obsługę uprawnionego Kierownika Budowy i dedykowanego Opiekuna Budowy. Dzięki temu nasi Klienci nie muszą znać się na budownictwie i nie tracą energii na samodzielne pilnowanie organizacji i jakości robót.

- UBEZPIECZENIE BUDOWY

Każdą budowę ubezpieczamy od ryzyk budowlanych. Zapewnia to pokrycie kosztów ewentualnych zniszczeń powstałych na skutek np. anomalii pogodowych, a tym samym chroni naszych Klientów przed niespodziewanymi wydatkami.

- PODGLĄD BUDOWY ON-LINE

Inwestor nie wychodząc z domu, poprzez telefon lub komputer, może sprawdzić co dzieje się na jego budowie 24/7.

Wykonujemy i przekazujemy naszym Inwestorom zdjęcia z każdego etapu budowy."

Rok założenia

2013

Z jakich materiałów budujemy?

silikat, betony komórkowe, ceramika, drewno

W jakiej odległości realizujemy zlecenia?

również powyżej 50 km

Forma prowadzenia działalności gospodarczej

link do KRS

Opinie klientów

Michał

  • (5)

wiosna 2021

Solidnie i tydzień przed deklarowanym terminem. Polecam szkielet w ich systemie. Doradzili i podpowiedzieli jakie materiały najlepsze. Polecam.

Grzegorz

  • (5)

zima 2020

Wszystko zrobione w terminie. Wysoka jakość wykonania. Szybki kontakt z inżynierem budowy. Polecam tą firmę.

Rafał

  • (5)

zima 2020

Profesjonalnie, czysto, terminowo. Budowa, która pozostawiła po sobie dużo fajnych wspomnień. Dzięki i do następnego razu :-)

Julia

  • (5)

jesień 2020

Firma RISER.domy z Jaworzna opracowała projekt naszego domu oraz była wykonawcą tej budowy w stanie surowym i deweloperskim. Roboty przebiegały na budowie bardzo sprawnie. Firma RISER.domy znacznie wyprzedziła założony harmonogram prac. Wiedzieliśmy, że technologia szkieletowa jest dużo szybsza od technologii tradycyjnej, ale i tak tempo prac firmy RISER.domy nas pozytywnie zaskoczyło. Nie spodziewaliśmy się, że budowa może tak szybko postępować każdego dnia. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości wykonanych robót oraz kontaktu z pracownikami firmy, zwłaszcza z kierownikiem budowy Tomaszem Wachelka, z którym współpraca pomimo ograniczeń spowodowanych pandemią oraz naszych wyjazdów zawodowych, układała się bardzo dobrze. Bardzo dziękujemy za niesłabnące zaangażowanie w naszą budowę oraz za okazywane wsparcie przy wszelkich formalnościach z urzędami i dostawcami mediów pozostałym pracownikom firmy. Firma rozpoczęła prace projektowe przy naszym budynku w dniu 02.08.2019. W dniu 02.03.2020 uzyskaliśmy pozwolenie na budowę. Prace budowlane były prowadzone przez wykonawcę od 31.03.2020 do 07.08.2020r, budynek ma powierzchnię 107,3m2. W ramach umowy firma wykonała: - roboty ziemne i płytę fundamentową - montaż budynku w technologii szkieletowej - pokrycie dachu wraz z akcesoriami - instalacje elektryczne - instalacje wod - kan, i C.O. - instalacje gazową wraz z kotłownią - posadzki wewnętrzne - izolacje wew. i zabudowy G/K - elewację Dziękujemy za dobrze wykonaną pracę i życzymy wielu udanych kolejnych inwestycji.

Piotr

  • (5)

jesień 2020

Bardzo profesjonalna i rzeczowa obsługa. Kierownik budowy bardzo duże doświadczenie. Nie miałem czasu zajmować się budową więc poczucie, że zajmuje się tym pewny wykonawca było dla mnie kluczowe. Polecam!

  • (0)