RISER.domy Sp. z o.o.

Jaworzno, śląskie

Piotr Góralczyk

Piotr Góralczyk

Właściciel firmy

Certyfikowany
Popularny

4.9

  • (5)

(5 Opinii)

Dostępność

Dostępność Ten wykonawca dostępny jest od: wiosna 2021

Opis

Co nas wyróżnia?

"Jesteśmy firmą budowlaną, która oferuje kompleksową budowę domów na terenie Śląska i Małopolski w dwóch technologiach – murowanej i szkieletowej drewnianej. Towarzyszymy naszym Inwestorom od momentu opracowywania projektu domu, aż po realizację budowy do stanu surowego otwartego, zamkniętego lub deweloperskiego.

RISER.domy to:

- DOŚWIADCZENIE

Zaufało nam już ponad 150 Klientów, co potwierdzają liczne referencje. Daje to pewność, że jesteśmy firmą kompetentną i sprawdzoną, znającą i stosującą dobre praktyki budowlane.

- WYSOKA JAKOŚĆ

Dzięki doświadczonym pracownikom i stosowaniu certyfikowanych materiałów, jesteśmy pewni wysokiej jakości naszych usług. Klienci mogą ją natomiast sprawdzić odwiedzając nasze budowy.

- ZESPÓŁ SPECJALISTÓW

Zapewniamy obsługę uprawnionego Kierownika Budowy i dedykowanego Opiekuna Budowy. Dzięki temu nasi Klienci nie muszą znać się na budownictwie i nie tracą energii na samodzielne pilnowanie organizacji i jakości robót.

- UBEZPIECZENIE BUDOWY

Każdą budowę ubezpieczamy od ryzyk budowlanych. Zapewnia to pokrycie kosztów ewentualnych zniszczeń powstałych na skutek np. anomalii pogodowych, a tym samym chroni naszych Klientów przed niespodziewanymi wydatkami.

- PODGLĄD BUDOWY ON-LINE

Inwestor nie wychodząc z domu, poprzez telefon lub komputer, może sprawdzić co dzieje się na jego budowie 24/7.

Wykonujemy i przekazujemy naszym Inwestorom zdjęcia z każdego etapu budowy."

Rok założenia

2013

Z jakich materiałów budujemy?

silikat, betony komórkowe, ceramika, drewno

W jakiej odległości realizujemy zlecenia?

również powyżej 50 km

Forma prowadzenia działalności gospodarczej

link do KRS

Opinie klientów

Renata

  • (5)

zima 2020

Duża wiedza Kierownika budowy oraz inżyniera budowy pozwalała unikać niektórych błędów i poprawiała jakość wykonanej pracy, Współpraca bardzo efektywna. Samo wykonywanie pracy - robocizna nie idzie już w parze z kosztami i bardzo drogimi wycenami za każdy element dodatkowy który musiał być zlecony firmie generalnej bo to ona wykonywała całość budowy. Mimo że jesteśmy osobami które mogą zapłacić za bardzo dobre usługi rozważamy czy będziemy kontynuować współpracę właśnie z powodu bardzo wysokich kosztów dodatkowych mimo już pewnie wysokiej marzy na samej umowie. Dziękujemy za nasz dom , życzymy powodzenia w dalszych projektach.

Grzegorz

  • (5)

zima 2020

Wszystko zrobione w terminie. Wysoka jakość wykonania. Szybki kontakt z inżynierem budowy. Polecam tą firmę.

Rafał

  • (5)

zima 2020

Profesjonalnie, czysto, terminowo. Budowa, która pozostawiła po sobie dużo fajnych wspomnień. Dzięki i do następnego razu :-)

Julia

  • (5)

jesień 2020

Firma RISER.domy z Jaworzna opracowała projekt naszego domu oraz była wykonawcą tej budowy w stanie surowym i deweloperskim. Roboty przebiegały na budowie bardzo sprawnie. Firma RISER.domy znacznie wyprzedziła założony harmonogram prac. Wiedzieliśmy, że technologia szkieletowa jest dużo szybsza od technologii tradycyjnej, ale i tak tempo prac firmy RISER.domy nas pozytywnie zaskoczyło. Nie spodziewaliśmy się, że budowa może tak szybko postępować każdego dnia. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości wykonanych robót oraz kontaktu z pracownikami firmy, zwłaszcza z kierownikiem budowy Tomaszem Wachelka, z którym współpraca pomimo ograniczeń spowodowanych pandemią oraz naszych wyjazdów zawodowych, układała się bardzo dobrze. Bardzo dziękujemy za niesłabnące zaangażowanie w naszą budowę oraz za okazywane wsparcie przy wszelkich formalnościach z urzędami i dostawcami mediów pozostałym pracownikom firmy. Firma rozpoczęła prace projektowe przy naszym budynku w dniu 02.08.2019. W dniu 02.03.2020 uzyskaliśmy pozwolenie na budowę. Prace budowlane były prowadzone przez wykonawcę od 31.03.2020 do 07.08.2020r, budynek ma powierzchnię 107,3m2. W ramach umowy firma wykonała: - roboty ziemne i płytę fundamentową - montaż budynku w technologii szkieletowej - pokrycie dachu wraz z akcesoriami - instalacje elektryczne - instalacje wod - kan, i C.O. - instalacje gazową wraz z kotłownią - posadzki wewnętrzne - izolacje wew. i zabudowy G/K - elewację Dziękujemy za dobrze wykonaną pracę i życzymy wielu udanych kolejnych inwestycji.

Piotr

  • (5)

jesień 2020

Bardzo profesjonalna i rzeczowa obsługa. Kierownik budowy bardzo duże doświadczenie. Nie miałem czasu zajmować się budową więc poczucie, że zajmuje się tym pewny wykonawca było dla mnie kluczowe. Polecam!

  • (0)