Remont-Bud Arkadiusz Brzozowski

Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie

Arkadiusz Brzozowski

Arkadiusz Brzozowski

Właściciel firmy

Najbliższy wolny termin

wiosna 2023

Opis

"Jesteśmy doświadczeni w budowie ze ścianą jednowarstwową."
1 pracownik

Usługi

Miejscowość: Ostrowiec Świętokrzyski, obszar wykonywania usług: 50 km

Opinie klientów

Iwona

wiosna 2020

Super wykonawca. Polecam dziś i polecać będę zawsze. Mój dom jest już prawie gotowy więc wiem co mówię. Pracowitość, sumienność, punktualność, terminowość, obowiązkowość, profesjonalizm, a przede wszystkim czystość na budowie przez cały okres bez względu na zakres wykonywanych prac, to tylko kilka z ważnych zalet wykonawcy Pana Arka Brzozowskiego. Dla tego wykonawcy nie istnieje powiedzenie "tego nie da się zrobić". myśli, kombinuje, rozważa, analizuje i zawsze znajdzie rozwiązanie. Zawsze służy radą, doświadczeniem. Mało tego zawsze jest dostępny, nawet w swoim wolnym dniu niejednokrotnie służy radą i pomocą. Do dziś odwiedzający moją budowę wykonawcy, którzy zajmują się pracami wewnątrz domu, są pod wrażeniem profesjonalnej budowy wykonanej przez Pana Arka: profesjonalnie, estetycznie, pod "igiełkę". Wymieniając doświadczenia w gronie znajomych budujących własne "m" jestem zadowolona , że nawiązałam współpracę właśnie z Panem Arkiem i dzięki temu ominęło mnie wiele kłopotów, problemów z którymi boryka się wielu inwestorów. Ja przez cały czas trwania budowy miałam spokojną głowę, spałam spokojnie ponieważ wiedziałam, że właściwy i odpowiedzialny wykonawca jest na posterunku. Jeszcze raz szczerze Polecam. ps. Jeśli jest ktoś chętny przed wyborem tego wykonawcy do obejrzenia jego wyników pracy to zapraszam, aby osobiście i na żywo ocenić wykonaną pracę. Zapewniam że po wizualnej ocenie na żywo każdy podpisze się pod moją opinią i wybór wykonawcy będzie prosty.

Iwona

jesień 2019

Budowa domu to wyzwanie pod każdym względem dla inwestora. Jednak właściwa i profesjonalna ekipa to podstawa aby być zadowolonym i spać spokojnie. Projekt- to zbiór wykresów i rysunków z których laik wiele nie wyczyta i nie przeniesie na stan rzeczywisty, poza tym papier przyjmie wszystko. Mój dom marzeń, na moje szczęście buduje Pan Arkadiusz Brzozowski, który jest fachowcem doskonałym, dzięki któremu ja śpię spokojnie i jestem przekonana na 1000% że wszystko jest ok, a budowa jest na najwyższym poziomie. Mój dom jest budowany z bloczka ytong 48 i jak wiadomo jest to super materiał dla inwestora lecz niewdzięczny dla osoby która z niego buduje. Wiem, że niewielu fachowców potrafi pracować na tym materiale. Z pełną odpowiedzialnością, z własnego doświadczenia oraz obserwacji pracy Pana Arka wiem, mogę powiedzieć, że on potrafi i buduje profesjonalnie. Mur jest idealnie równy, bez dziur, właściwe powiązany, pełna profeska. Dodatkowo, Pan Arek czyta projekt i analizuje przed każdym dniem pracy. Sprawdza, analizuje, podpowiada. Żaden najmniejszy szczegół mu nie umknie, aby stan rzeczywisty był idealny. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona że udało mi się nawiązać współpracę z Panem Arkiem Brzozowskim. Ten dom to inwestycja i marzenie mojego życia, jestem zadowolona i szczęśliwa, że to właśnie Pan Arkadiusz Brzozowski jest wykonawcą mojego domu. Polecam tego fachowca. Polecam z pełną odpowiedzialnością, zadowoleniem, szczerze i gorąco dziś, jutro i zawsze. Nadmieniam jeszcze, że najlepszym kierownikiem budowy, kierownikiem z prawdziwego zdarzenia, z którym mam przyjemność i zaszczyt współpracować , który interesuję się budową od samego początku, ciągle i wciąż, służy radą i który stanie na głowie aby inwestor był zadowolony, a dom zgodny z oczekiwaniem inwestora, spełniający przy tym wszelkie normy, to Pan Robert Ramski, którego również gorąco, gorąco polecam.

Iwona

jesień 2019

Współpraca super. Perfekcjonalista i profesjonalista w każdym calu. Super fachowiec. Wiedza i umiejętności na najwyższym poziomie. Służy rada i wiedzą aby strony były zadowolone. Polecam i zawsze będę polecać jako najlepszego wykonawcę Pana Arka Brzozowskiego.

Mateusz

lato 2019

Wszystko przebiega terminowo i bez komplikacji. Jestem bardzo zadowolony z współpracy z firmą Pana Arkadiusza Brzozowskiego

Odbierz zniżkę na materiały od tej firmy budowlanej

Zobacz