Przedsiębiorstwo Budowlane Sławomir Łabusiński

Oborniki, wielkopolskie

Sławomir Łabusiński

Sławomir Łabusiński

Właściciel firmy

Opis

"Szeroki zakres usług."
1 pracownik

Usługi

Miejscowość: Oborniki, obszar wykonywania usług: 50 km

Opinie klientów

Szymon

lato 2020

Kompleksowa budowa domu od samego początku przebiegała sprawnie i zgodnie z wszystkimi ustaleniami. Ogromnym plusem są duże sugestie od właściciela firmy na zmiany projektowe które są bardzo trafne.

dawid

zima 2019

Przede wszystkim fachowe i uczciwe doradztwo i profesjonalne wykonywanie zakresu prac zgodnie z szczegółowymi ustaleniami na każdym etapie prac.

Joanna

wiosna 2019

Współpraca z Panem Sławomirem przez cały okres realizacji pierwszego etapu naszego dachu przebiegała bez zarzutu. Niezwykle profesjonalne i rzetelne podejście do wykonywanej pracy. Spokój i dokładność to wizytówka Pana Sławka a efekty widać na załączonym zdjęciu. Nasz dach czeka już rok na wykończenie ,ponieważ zbieraliśmy środki i obecnie drugi etap czyli położenie dachówki wraz z otynkowanie całego domu będziemy realizować w czerwcu 2019. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Sławomira wszystkim dla których cenna jest doskonała jakość wykonywanej pracy. Przemiły człowiek w osobie Pana Sławka z którym współpracuje się bez problemowo i pewność , że pieniądze które przeznaczyliśmy na tą jedną z najdroższych elementów przy budowie domu zostały dobrze ulokowane. Joanna i Paweł Szczeszek

Paweł

wiosna 2019

Współpraca z Panem Sławomirem w trakcie montażu dachu przebiegała bez problemu. Bardzo duża wiedza fachowa, zaangażowanie z jego strony oraz terminowość w realizacji budowy dachu powodują, że polecam jego usługi każdemu kto chce mieć wykonane prace na jak najwyższym poziomie i w założonym terminie.

Odbierz zniżkę na materiały od tej firmy budowlanej

Zobacz