PORIN Spółka Cywilna, Stanisław Kutrowski, Bogumił Kutrowski

Legionowo, mazowieckie

Stanisław Kutrowski

Stanisław Kutrowski

Właściciel firmy

Najbliższy wolny termin

wiosna 2023

Opis

Zajmujemy się kompleksową budową domów jednorodzinnych. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą oraz potrzebny sprzęt do realizacji stanów surowych i deweloperskich. Więcej informacji na stronie firmowej www.porin.pl
5 lat na rynku
6 pracowników

Usługi

Miejscowość: Legionowo, obszar wykonywania usług: 25 km

Opinie klientów

Chris Adam

wiosna 2023

Na firmę PORIN trafiliśmy w Internecie. Ofertę firmy PORIN porównywaliśmy z kilkoma innymi ofertami. Po dokładniejszym przeanalizowaniu okazała się bardzo konkurencyjna cenowo. Na początku Pan Stanisław pokazał nam dwie Jego realizacje, jedna na wstępnym etapie i druga na końcowym. Mogliśmy dzięki temu zobaczyć wyniki prac firmy PORIN. Budowy wyglądały na porządnie zbudowane z dobrych jakościowo materiałów. Pan Stanisław udzielił wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie nasze pytania. Dodatkowo firma PORIN jest niedużą firmą rodzinną z tradycjami. Firma, która nie skupia się na marketingu, a bazuje na merytoryce. Te elementy przekonały nas do wyboru tej firmy. Same prace postępowały sprawnie. Przez cały czas trwania budowy nie mieliśmy ani jednej skargi na ekipę budowlaną, co więcej sąsiedzi byli zdziwieni jeżeli chodzi o punktualność ekipy, intensywność samych prac, a także zachowanie porządku wokół budowy. Pan Stanisław zdecydowanie zna się na swojej pracy, gdyż na wczesnym etapie budowy wychwycił błąd w projekcie domu, dzięki temu można było nanieść odpowiednie poprawki. Przez cały czas Pan Stanisław monitorował postęp prac, był z nami w stałym kontakcie. Chętnie wyjaśniał różnego rodzaju tematy związane z budową, bądź użyciem konkretnych materiałów. Dodatkowo doradzał i pomagał uzupełniać dokumenty związane z budową domu. Od Pana Stanisławowa dostaliśmy też kontakty do sprawdzonych ekip od np. elektryki czy rekuperatora. Dzięki uczciwości i rzetelnie przygotowanej ofercie przez Pana Stanisława, finalnie zmieściliśmy się w zaplanowanym budżecie, bez nagłych, niezaplanowanych dodatkowych opłat. Pewnie znajdą się tańsze oferty, ale będzie to okupione ukrytymi kosztami, bądź użyciem gorszych materiałów. Mimo, że minęło już ponad pół roku od zakończenia budowy, to nadal mogę spokojnie zadzwonić i skonsultować się w tematach związanych z domem. Czyli nie odbywa się to na zasadzie - budowa skończona, pieniądze wzięte, to Pana nie znamy... Co ciekawe, przez cały okres budowy, Pan Stanisław nie spóźnił się ani razu na umówione spotkanie. Podsumowując, firma PORIN świadczy swoje usługi w sposób profesjonalny, rzetelny i uczciwy. Zdecydowanie polecam.

Justyna Sznurowska

wiosna 2023

Polecam serdecznie wszystkim! Firma rzetelna, odpowiedzialna i profesjonalna. Przede wszystkim kontakt z Panem Stanisławem był wzorowy, a sama współpraca była w 100% z zaangażowaniem. Każdy krok podczas budowy dokładnie był zawsze wytłumaczony, a przede wszystkim można było zawsze otrzymać rady poparte własnym doświadczeniem, które jest naprawdę widoczne. Budowa bardzo dokładnie zrobiona z należytą jakością i bez zastrzeżeń. Jestem bardzo zadowolona i polecę z całego serca każdemu :)

Les Cho

zima 2022

W czasie budowy naszego domu współpraca z firmą Porin układała się wzorowo, a cała inwestycja została zrealizowana zgodnie z warunkami umowy i dokumentacją domu. Jako niedoświadczeni inwestorzy , którzy zdecydowali się dodatkowo budować dom „na odległość”, musieliśmy w pełni zaufać wykonawcy, którego znaliśmy tylko z opinii innych klientów dostępnych w internecie. Nie zawiedliśmy się w naszej decyzji i zaufaniu, a kolejne etapy budowy tylko utwierdzały nas w przekonaniu o bardzo dobrym wyborze wykonawcy. Na każdym etapie budowy otrzymywaliśmy sprawozdanie z postępu prac. W tej chwili (koniec 2022) budowa, którą rozpoczęliśmy z końcem 2021 roku, jest już ukończona. Nasze doświadczenie ze współpracy z firma Porin, profesjonalizm zawodowy jak również serdeczność i uczciwość, której doświadczyliśmy, pozwalają nam na polecenie tej firmy budowlanej z pełnym przekonaniem. Jesteśmy gotowi udostępnić za pośrednictwem Porin nasz numer telefonu potencjalnym klientom, aby osoby te mogły zweryfikować powyższą opinię.

Jarosław Jarosiewicz

zima 2022

Przygotowanie do budowy domu rozpoczęliśmy od rozmów z czterema firmami, a warunkiem początkowym była możliwość kontaktu z ich klientami, dla których wykonywali podobne realizacje. Z tych czterech firm tylko firma Porin S.C. nie miała problemów z przekazaniem kontaktów do swoich klientów . Rozmowy z tymi klientami przekonały nas, że powierzenie realizacji naszej budowy firmie Porin S.C. będzie dobrym wyborem . Zakończyliśmy już budowę domu i sami się przekonaliśmy, że to był najlepszy wybór . Przez cały okres realizacji Pan Staszek przeprowadził nas bezboleśnie 😊 Na każdym etapie mogliśmy liczyć na jego fachową wiedzę oraz pomoc w zakresie doboru rozwiązań . Każdemu z inwestorów polecamy taką firmę, z którą można bezboleśnie i bez nerwów przejść przez proces budowy domu, który jak wiemy, do prostych zadań nie należy .

Anna Wojtczak

zima 2022

Bardzo polecam współpracę z firmą PORIN. Komunikacja z firmą jest wzorowa, zarówno telefoniczna jak i mailowa. Sama budowa też bez zarzutu, wszystkie prace wykonane w zakładanym terminie. Jestem niedoświadczonym inwestorem, ale mogę spać spokojnie, bo wiem, że Pan Stanisław wszystkiego dopilnuje. Warto podkreślić, że Pan Stanisław zawsze służy dobrą radą, a czasem sam zasugeruje praktyczne rozwiązanie.

Grzegorz Budziszewski

jesień 2022

Firma godna polecenia. Fachowe podejście, komunikacja na każdym etapie, dopilnowanie szczegółów prac. Polecam

Patryk

jesień 2021

Aktualnie skończyliśmy stan surowy zamknięty naszego domu. Podczas dotychczasowej współpracy mogliśmy liczyć na wsparcie oraz fachowe doradztwo w każdym temacie związanym z budową, dlatego też zdecydowaliśmy, że to właśnie firmie PORIN zlecimy dalsze wykonywanie prac deweloperskich.

Tomasz

jesień 2020

Firma profesjonalna, rzetelna i terminowa. Na każdym etapie budowy mogłem liczyć na wysoki standard prowadzonych prac oraz szczegółowe raportowanie. Firma rzeczowo podchodzi do każdego aspektu budowy, doradzając w trudnych decyzjach inwestorskich. Gorąco polecam firmę PORIN jako sprawdzonego wykonawcę dla Twojego wymarzonego domu.