PHU Michnicki Łukasz

Zawonia, dolnośląskie

Łukasz Michnicki

Łukasz Michnicki

Właściciel firmy

Opis

"Ponad 100 wykonanych realizacji. Posiadamy pełne wsparcie sprzętowe. Nasi pracownicy przechodzą cykliczne szkolenia."
1 pracownik

Usługi

Miejscowość: Zawonia, obszar wykonywania usług: 10 km

Opinie klientów

Diana Owoc

lato 2022

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Łukaszem, na każdym etapie budowy mogliśmy liczyć na pomoc i profesjonalne doradztwo. Pan Łukasz buduje domy " z sercem i głowa". polecamy jego firmę!

Małgorzata

wiosna 2022

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panem Łukaszem. Jest to porządna i solidna firma. Wszelkie prace przy budowie domu wykonane były szybko, bezproblemowo, solidnie i terminowo. Pan Łukasz służył nam także cennymi i praktycznymi radami. Z czystym sumieniem go polecam.

Agnieszka P

wiosna 2022

Firma Pana Łukasza jest w pełni profesjonalna. To co najważniejsze jest terminowy oraz rzetelny. Mogliśmy liczyć na pomoc Pana Łukasza na każdym etapie budowy, jest bardzo zaangażowany w projekty których się podejmuje. Polecam serdecznie.

Iza

zima 2021

Wykonawce Pana Łukasza Michnickiego znalazłam w builing companion i to był bardzo dobry wybór gdyż Pan Łukasz zajoł się budową kompleksowo włącznie z materiałami praktycznie nic nas nie interesowało a domek się budował zdecydowanie trafiliśmy wykonawce na najwyższym poziomie sumienny kontakt super i pełny profesjonalizm polecam z czystym sumieniem Iza

Marta

zima 2021

Świetny kontakt z klientem, jakoś wykonania oraz fachowe doradztwo. Na każdym kroku mieliśmy informacje coś się dzieje z naszą budową, zdjęcia po etapach. Podpowiedzi jak rozwiązać niektóre problemy. Pomoc w ogarnięciu innych ekip od kolejnych etapów budowy, które z resztą też są godne polecenia. Budowa posprzątana, zawsze było wszystko w porządku. Nie ma się do czego przyczepić. Jesteśmy bardzo wdzięczni i szczęśliwi, że trafiliśmy na Pana Łukasza. Polecamy serdecznie.

Tomasz

jesień 2021

Współpraca przebiegła wzorcowo, najlepszy fachowiec pod słońcem. Wsparcie w pełnym zakresie budowy, rewelacyjna jakoś wykonania i terminowość. Polecam serdecznie Pana Łukasza !!!

Andrzej

jesień 2021

Firma Pana Łukasza jest bardzo dokładna i solidna.Wszystko wykonane na czas ,umie doradzić i podpowiedzieć dużo fajnych opcji .100% zadowolenia ,szczerze polecam.

Marcin

lato 2021

Ekipa pana Łukasza wykonała dla nas ściany zewnętrzne z Ytonga. Była to bardzo dobra współpraca. Terminowo, szybko, pan Łukasz doradzi jeśli coś budzi wątpliwości. Ekipa zgrana także jeśli ktoś chce murować z Ytonga to polecam tą ekipę.