PHU Michnicki Łukasz

Zawonia, dolnośląskie

Łukasz Michnicki

Łukasz Michnicki

Właściciel firmy

Opis

"Ponad 100 wykonanych realizacji. Posiadamy pełne wsparcie sprzętowe. Nasi pracownicy przechodzą cykliczne szkolenia."
1 pracownik

Usługi

Miejscowość: Zawonia, obszar wykonywania usług: 10 km

Opinie klientów

Małgorzata

wiosna 2022

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panem Łukaszem. Jest to porządna i solidna firma. Wszelkie prace przy budowie domu wykonane były szybko, bezproblemowo, solidnie i terminowo. Pan Łukasz służył nam także cennymi i praktycznymi radami. Z czystym sumieniem go polecam.

Agnieszka P

wiosna 2022

Firma Pana Łukasza jest w pełni profesjonalna. To co najważniejsze jest terminowy oraz rzetelny. Mogliśmy liczyć na pomoc Pana Łukasza na każdym etapie budowy, jest bardzo zaangażowany w projekty których się podejmuje. Polecam serdecznie.

Iza

zima 2021

Wykonawce Pana Łukasza Michnickiego znalazłam w builing companion i to był bardzo dobry wybór gdyż Pan Łukasz zajoł się budową kompleksowo włącznie z materiałami praktycznie nic nas nie interesowało a domek się budował zdecydowanie trafiliśmy wykonawce na najwyższym poziomie sumienny kontakt super i pełny profesjonalizm polecam z czystym sumieniem Iza

Andrzej

jesień 2021

Firma Pana Łukasza jest bardzo dokładna i solidna.Wszystko wykonane na czas ,umie doradzić i podpowiedzieć dużo fajnych opcji .100% zadowolenia ,szczerze polecam.

Marcin

lato 2021

Ekipa pana Łukasza wykonała dla nas ściany zewnętrzne z Ytonga. Była to bardzo dobra współpraca. Terminowo, szybko, pan Łukasz doradzi jeśli coś budzi wątpliwości. Ekipa zgrana także jeśli ktoś chce murować z Ytonga to polecam tą ekipę.

Rafał

lato 2021

Wszystko przebiegło tak jak założył na początku Pan Łukasz dobre wykonanie super kontakt i dodatkowo cały materiał po stronie wykonawcy napewno bym skorzystał kolejny raz z usługi Pana Łukasza

Kamil

lato 2021

Współpraca super doradztwo i wykonanie poprostu rewelacja super ekipa polecam z pełnym sumieniem

Kamil

lato 2021

Współpraca super doradztwo i wykonanie poprostu rewelacja super ekipa polecam z pełnym sumieniem

Odbierz zniżkę na materiały od tej firmy budowlanej

Zobacz