Logic

Siemiatycze, podlaskie

Adam Łazowski

Adam Łazowski

Właściciel firmy

Opis

"Firma budowlana LOGIC istnieje na rynku od wielu lat. Wieloletnia praktyka sprawia, że inwestor może być pewien profesjonalnego podejścia do swojej budowy. Firma LOGIC bardzo ceni sobie opinię klienta, który informowany jest o postępie prac na każdym etapie budowy. Specjalizuje się w budowie systemowej Ytong i Silka."
1 pracownik

Usługi

Miejscowość: Siemiatycze, obszar wykonywania usług: 50 km

Opinie klientów

Tomasz

jesień 2020

Budowa przebiegła w tempie expresowym, nie spodziewałem się że można tak szybko wybudować dom, w każdym calu należy pochwalić fachowość, oraz doradztwo pana Adama.

Łukasz

lato 2020

Precyzja, oszczędność, słowność oraz doradztwo na każdym poziomie. Z pewnością kolejna budowa tylko z Adamem

Aneta

jesień 2018

Bardzo polecam firmę Logic, pełen profesjonalizm, podejście do klienta na najwyższym poziomie oraz co najważniejsze to niesamowita dokładność, za to cenię Pana Adama. Jak dla mnie najlepszy fachowiec na rynku.

Marcin

jesień 2018

Pan Adam to silidny i terminowy wykonawca Mam dom z Ytong 40 cm dom nie wymagał docieplenia o ile cały dom łącznie ze stropem zrobiło się z technologii Ytong Jak dożyję to poproszę aby mi wybudował mały parteroey domek z garażem na emeryturę Pozdrawiam Marcin

Rafał

jesień 2018

Profesjonalizm i doświadczenie na najwyższym poziomie, jestem bardzo zadowolony z wykonania projektu, świetny kontakt godny zaufania, polecam w 100%!

Marek

jesień 2018

Witam. Chcialbym z wielką świadomością polecić pana Adama Ł. jako najlepszego wykonawcę w budownictwie. Człowiek na bardzo wysokim poziomie i cholernie inteligentny a jego pasja pozwala uszczesliwiać i spełniać marzenia o najlepiej wykonanym domu.Kontakt z nim jest przyjemnością... Naprawdę godny zaufania i polecenia.... Panie Adamie bardzo dziekuje wraz z żoną panu za spełnienie naszego marzenia o wspaniałym domu... Marek Ch. Siemiatycze

Radek

jesień 2018

Firma LOGIC Adam Łazowski wszystkie powierzone prace budowlane wykonała solidnie z wysoką starannością i pełnym profesjonalizmem. Polecam Tego Wykonawce. ARH Nieruchomości s.c.

Odbierz zniżkę na materiały od tej firmy budowlanej

Zobacz