"LEPBUD" PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO-BUDOWLANE JAROSŁAW LETKIEWICZ

Piekary Śląskie, śląskie

Jarosław Letkiewicz

Jarosław Letkiewicz

Właściciel firmy

Najbliższy wolny termin

jesień 2023

Opis

"Posiadamy pełne zaplecze sprzętowe do realizacji inwestycji. Realizujemy zlecenia ze ścianą jednowarstwową."
17 lat na rynku
6 pracowników

Usługi

Miejscowość: Piekary Śląskie, obszar wykonywania usług: 50 km

Opinie klientów

Xxx Yyy

zima 2022

Polecam firmę Pana Jarka z czystym sumieniem. Wybudował nam dom parterowy na Porothermie na płycie fundamentowej 170 m2 wraz z 2 poddaszami i dwoma dachami: płaski i dwuspadowy. Duża wiedza techniczna, miła rozmowa, oferta wyszczególniona co za co, informowanie na każdym etapie budowy co zostało zrobione i co będzie dalej wykonywane, cenne sugestie praktyczne w stosunku do projektu, terminowość wykonywanych etapów oraz kilka dodatkowych rzeczy, które wychodziły poza nasze oczekiwania, które sprawiają, że drugi raz również byśmy zdecydowali się na Pana Jarka. Polecam.

Seweryn Stroiński

jesień 2022

Świetna ekipa, dobrze zarządzana przez Pana Jarka oraz Pana Adama. Nadbudowa domu została zrealizowana zgodnie z planem i z uwzględnieniem wszystkich próśb. Doradztwo bardzo nam pomogło, a w awaryjnej sytuacji mogłem liczyć na pomoc nawet w piątek wieczorem. Z polecenia Pana Jarka znaleźliśmy również firmy do realizacji CO oraz ocieplenia domu. Atmosfera współpracy bardzo przyjemna. Dziękuję i zdecydowanie polecam!

Piotr

jesień 2022

Gorąco polecam każdemu firmę i osobę Pana Jarka. Pełny profesjonalizm. Wszystko terminowo i zgodnie z wyceną.Pomoc w organizacji materiałów na budowę. Plac budowy uporządkowany. Ekipa zgrana i doświadczona.

Hubert

wiosna 2022

W dzisiejszych czasach znalezienie dobrego wykonawcy bywa bardzo ciężkie. Dlatego obawiałem się współpracy zanim rozpoczęliśmy realizację. Na szczęście byłem w ogromnym błędzie. W telegraficznym skrócie opis zalet LEPBUD: 1. Terminowość 2. Kapitalna komunikacja 3. Logistyka i pomoc w organizacji 4. Profesjonalizm i wiedza 5. Brak problemów i czystość budowy 6. Itd , itd Jarek i ekipa to mega profesjonalna firma. Oferują super jakość i wsparcie podczas realizacji. Zaufałem chłopakom i się opłaciło. Na każdym etapie budowy mogłem liczyć na pomoc - nawet w zakresach, których wcześniej nie mieliśmy w umowie. Żadnych problemów, żadnych obsuw czasowych ! Ponadto realizacja dachu na rąbek przeszla moja najśmielsze oczekiwania. Każdy kolejny dom, jeśli będzie :), to tylko z Jarkiem !!!

Rafał

lato 2021

Firma realizowała budowę domu jednorodzinnego w Tychach do stanu surowego. W ocenie mojej, oraz kierownika budowy świetna jakość wykonanych prac. Budowa przebiegła szybko i bezproblemowo. Właściciel bardzo pomocny i uczciwy. Zdecydowanie polecam współpracę.

Mariusz

jesień 2020

Współpraca była naprawdę dobra. Pan Jarek jest osobą, która zawsze odbiera telefon i służy pomocą w sprawach technicznych. Jest praktykiem i jest terminowy, skorygował niedociągnięcia naszego projektu. Pomógł nam, kiedy doszło do zniszczeń na budowie wywołanych bardzo silną wichurą. Znalazł oszczędności w wykonaniu projektu tym samym minimalizując szkody, które ponieśliśmy z związku z wystąpieniem żywiołu. Przy możliwej budowie następnego domu byłby pierwszą osobą do kontaktu.

Iwona

zima 2018

Współpraca z firmą Lepbud układała się doskonale. Firma jest pod każdym względem godna polecenia. Główne atuty to terminowość, punktualność, dobre tempo realizacji poszczególnych etapów, profesjonalne podejście do wykonywanych zadań zarówno pod względem technicznym jak i organizacyjnym oraz - co równie ważne - utrzymywanie bieżącego porządku na placu budowy. Dyscyplina pracy na wysokim poziomie. Właściciel trzyma rękę na pulsie podczas całego procesu budowy, jest zawsze dostępny, służy pomocą, ma doskonałe zorientowanie w swojej branży oraz posiada wiele cennych kontaktów z dostawcami dobrej jakości materiałów. Pracownicy realizujący poszczególne etapy są wyspecjalizowani i dobrze wykonują powierzone im zadania, na szczególne wyróżnienie zasługuje ekipa zajmująca się dachem. Dodatkowo dobry nadzór sprawia, że całość budowy przebiega sprawnie. Finalnie powstał dom bez usterek, a na staranność wykonania zwracają uwagę kolejne ekipy zajmujące się wykończeniami. Jest to zdecydowanie ekipa, którą wybralibyśmy do realizacji kolejnej inwestycji.

Tomek

jesień 2018

Bardzo porządna firma, zorganizowani, dobrze przygotowani i terminowi. Skończyli budowę na czas mimo tego, że ze względu na papierologię rozpoczęcie przesunęło sie o 2 miesiące. Pomogli nam poprawić wiele rzeczy, na które wcześniej nie zwróciliśmy uwagi. To firma, której nie trzeba pilnować, a praca z nimi to czysta przyjemność. Mają świetne poczucie humoru. Gdybym budował drugi raz na pewno wybrałbym ich ponownie.