Ostrołęka, mazowieckie Ga-Dom

Wojciech Gadomski

Wojciech Gadomski

Właściciel firmy

Certyfikowany
Popularny

5.0

(3 Opinie)

Dostępność

Dostępność Ten wykonawca dostępny jest od: wiosna 2020

Opis

Co nas wyróżnia?

"Wykonujemy usługi ogólnobudowlane i remontowe. Większość naszych zleceń, to budowy domów w stanie surowym otwartym."

Rok założenia

2017

Z jakich materiałów budujemy?

beton komórkowy

Forma prowadzenia działalności gospodarczej

link do CEIDG

Opinie klientów

Jakub

jesień 2019

Ekipa szanująca swoją pracę! Od samego początku nie było niedomówień, wszystko wyjaśnione tak, że laik nie miał problemu ze zrozumieniem tematu. Bardzo dobra organizacja pracy, wszystko na czas, bez przestojów, bez poślizgów. Po otwarciu rachunku w lokalnym składzie budowlanym ekipa samodzielnie zarządzała dostawami potrzebnych towarów. Cały czas miałem poczucie, że mam wsparcie w sprawach w których po prostu nie mam doświadczenia. Na budowie zawsze czysto. W mojej ocenie fachowo i profesjonalnie. Zakres prac: od zera do więźby dachowej.

Marcin

jesień 2019

Jeden z etapów budowy domu, gdzie nie miałem problemu z ekipą budowlaną. Zdecydowałem się na skorzystanie z opcji, gdzie materiały były zamawiane przez wykonawcę (opłacałem jedynie faktury). Wykonawca miał wynegocjowane niskie ceny u lokalnych dostawców więc wyszło to dla mnie korzystniej. Zasugerowano mi też kilka bardzo korzystnych rozwiązań/zmian w realizacji. Miejsce budowy było zawsze na koniec dnia posprzątane, więc nie było bałaganu. Ekipa niepijąca, sprawnie wykonująca pracę, pozostaje mi tylko ich polecić. W moim przypadku wykonanie obejmowało również więźbę dachową.

ŁukaszS

jesień 2019

Indywidualne podejście, zamiast jak do kolejnego klienta. Doradztwo w sprawach wątpliwych projektowo, zwracanie uwagi na szczegóły, które mogłyby zaważyć na kolejnych etapach budowy. Generalnie jestem bardzo zadowolony, polecam i poleciłem już innym znajomym. Nie żałowali.