Ga-Dom

Ostrołęka, mazowieckie

Wojciech Gadomski

Wojciech Gadomski

Właściciel firmy

Najbliższy wolny termin

wiosna 2023

Opis

"Wykonujemy usługi ogólnobudowlane i remontowe. Większość naszych zleceń, to budowy domów w stanie surowym otwartym."
6 lat na rynku
1 pracownik

Usługi

Miejscowość: Ostrołęka, obszar wykonywania usług: 50 km

Opinie klientów

Sebastian

wiosna 2022

Firma Ga-Dom jest godna polecenia. Dom stawiany od ,,zera " po więźbę plus w naszym wypadku odeskowanie. Wszystkie etapy budowy wykonane terminowo . Firma jest solidna, dom wykonany ze sztuką budowlaną. Pan Wojtek potrafi doradzić i podpowiedzieć w kwestiach praktycznych. Ponadto sam pilnuje kiedy zamówić beton lub inne materiały budowlane. Jest to dużym plusem dla osób, które nie mają czasu przebywać na budowie non stop. Na budowie panuje porządek. Firma Ga-Dom to dobry wybór.

Marcin

jesień 2021

Ga-Dom to solidna firma! Pan Wojtek razem ze swoim zespołem postawili mi dom od gruntu aż po więźbę w dwa miesiące. Pan Wojtek jest godnym zaufania, bardzo pomocnym i rzetelnym Fachowcem. Doradzi i pokieruje tak, żeby wszystkie prace zostały wykonane skrupulatnie i zgodnie ze sztuką budowlaną. Polecam!

Danuta

lato 2021

Budowa domu to duże wyzwanie. Ekipę Pana Wojtka wyróżnia profesjonalizm, dokładność, terminowość. Ściany są w idealnym poziomie, otwory okienne i drzwiowe równe. Ważny jest też porządek na placu budowy (standard w innych krajach ...u nas jeszcze rzadkość). Doceniłam to gdy przyszła następna ekipa....i musiałam sprzątać i segregować śmieci kilka godzin. Pan Wojtek zamawiał niezbędne materiały, uzgadniał ich dostawę, dbal o odbiór niewykorzystanego materualu, przesylal dokumentację fotograficzną. Wyjaśniał ewentualne wątpliwości, służył pomocą. Wszystko można było uzgodnić telefonicznie. Płaciłam faktury...a dom "rósł". Zaufanie to też ważna sprawa. Pozdrawiam całą ekipę. Polecam!!!

Kamil

zima 2020

Pan Wojtek jest bardzo kompetentną osobą. Już na etapie projektowania otrzymaliśmy cenne wskazówki. Na budowie zawsze panował porządek. Wszystkie prace zostały wykonane w terminie oraz z należytą starannością. Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy.

Anna

zima 2020

Wspolpraca z Panem Wojtkiem to pelen profesjonalizm. Ekipa dbala o porzadek jest przede wszystkim zgrana i solidna. Kazdy znal swoj zakres obowiazkow. Na budowie nie bylo balaganu po kazdym etapie ekipa sprzatala teren. Pan Wojtek to osoba uczciwa, ktora zna sie na rzeczy, zawsze sluzy dobra rada, dzieki czemu mozna uniknac bledow. Z czystym sumieniem Polecamy firme.

Grzegorz

zima 2020

Solidna, sprawna i dobrze zorganizowana ekipa. Pan Wojtek sprawnie zarządza logistyką i uwolnił mnie od konieczności pilnowania zamówień i dostaw, a z drugiej strony zwracał uwagę na istotne kwestie i cierpliwie wyjaśniał zalety i wady różnych rozwiązań.

Adrian

zima 2020

Z czystym sumieniem polecam w 💯%. Rzadko można spotkać tak rzetelną i solidną firmę. Doradzając odpowiadali na każde pytanie nie narzucając swojego zdania. Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi. Dziękuję całej EKIPIE 😁

Łukasz

wiosna 2020

Słyszałem wiele historii na temat budowy domu, które brzmiały jak horror. Jednak współpraca z Panem Wojtkiem była bardzo przyjemna i bezbolesna. Na budowie byłem tylko 3 razy, cały proces trwał bez mojego udziału. Ekipa zajęła się wszystkim od początku do końca oraz dotrzymała założonych terminów. Jeśli ktoś szuka dokładnej i zgranej ekipy, to jak najbardziej polecam wszystkim Pana Wojtka Gadomskiego.