Ga-Dom

Ostrołęka, mazowieckie

arrow
arrow
Wojciech Gadomski

Wojciech Gadomski

Właściciel firmy

Popularny

5.0

  • (5)

(8 Opinii)

Dostępność

Dostępność Ten wykonawca dostępny jest od: lato 2022

Opis

Co nas wyróżnia?

"Wykonujemy usługi ogólnobudowlane i remontowe. Większość naszych zleceń, to budowy domów w stanie surowym otwartym."

Rok założenia

2017

Z jakich materiałów budujemy?

beton komórkowy

W jakiej odległości realizujemy zlecenia?

do 40km

Forma prowadzenia działalności gospodarczej

link do CEIDG

Opinie klientów

Kamil

  • (5)

zima 2020

Pan Wojtek jest bardzo kompetentną osobą. Już na etapie projektowania otrzymaliśmy cenne wskazówki. Na budowie zawsze panował porządek. Wszystkie prace zostały wykonane w terminie oraz z należytą starannością. Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy.

Anna

  • (5)

zima 2020

Wspolpraca z Panem Wojtkiem to pelen profesjonalizm. Ekipa dbala o porzadek jest przede wszystkim zgrana i solidna. Kazdy znal swoj zakres obowiazkow. Na budowie nie bylo balaganu po kazdym etapie ekipa sprzatala teren. Pan Wojtek to osoba uczciwa, ktora zna sie na rzeczy, zawsze sluzy dobra rada, dzieki czemu mozna uniknac bledow. Z czystym sumieniem Polecamy firme.

Grzegorz

  • (5)

zima 2020

Solidna, sprawna i dobrze zorganizowana ekipa. Pan Wojtek sprawnie zarządza logistyką i uwolnił mnie od konieczności pilnowania zamówień i dostaw, a z drugiej strony zwracał uwagę na istotne kwestie i cierpliwie wyjaśniał zalety i wady różnych rozwiązań.

Adrian

  • (5)

zima 2020

Z czystym sumieniem polecam w 💯%. Rzadko można spotkać tak rzetelną i solidną firmę. Doradzając odpowiadali na każde pytanie nie narzucając swojego zdania. Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi. Dziękuję całej EKIPIE 😁

Łukasz

  • (5)

wiosna 2020

Słyszałem wiele historii na temat budowy domu, które brzmiały jak horror. Jednak współpraca z Panem Wojtkiem była bardzo przyjemna i bezbolesna. Na budowie byłem tylko 3 razy, cały proces trwał bez mojego udziału. Ekipa zajęła się wszystkim od początku do końca oraz dotrzymała założonych terminów. Jeśli ktoś szuka dokładnej i zgranej ekipy, to jak najbardziej polecam wszystkim Pana Wojtka Gadomskiego.

Jakub

  • (5)

jesień 2019

Ekipa szanująca swoją pracę! Od samego początku nie było niedomówień, wszystko wyjaśnione tak, że laik nie miał problemu ze zrozumieniem tematu. Bardzo dobra organizacja pracy, wszystko na czas, bez przestojów, bez poślizgów. Po otwarciu rachunku w lokalnym składzie budowlanym ekipa samodzielnie zarządzała dostawami potrzebnych towarów. Cały czas miałem poczucie, że mam wsparcie w sprawach w których po prostu nie mam doświadczenia. Na budowie zawsze czysto. W mojej ocenie fachowo i profesjonalnie. Zakres prac: od zera do więźby dachowej.

Marcin

  • (5)

jesień 2019

Jeden z etapów budowy domu, gdzie nie miałem problemu z ekipą budowlaną. Zdecydowałem się na skorzystanie z opcji, gdzie materiały były zamawiane przez wykonawcę (opłacałem jedynie faktury). Wykonawca miał wynegocjowane niskie ceny u lokalnych dostawców więc wyszło to dla mnie korzystniej. Zasugerowano mi też kilka bardzo korzystnych rozwiązań/zmian w realizacji. Miejsce budowy było zawsze na koniec dnia posprzątane, więc nie było bałaganu. Ekipa niepijąca, sprawnie wykonująca pracę, pozostaje mi tylko ich polecić. W moim przypadku wykonanie obejmowało również więźbę dachową.

ŁukaszS

  • (5)

jesień 2019

Indywidualne podejście, zamiast jak do kolejnego klienta. Doradztwo w sprawach wątpliwych projektowo, zwracanie uwagi na szczegóły, które mogłyby zaważyć na kolejnych etapach budowy. Generalnie jestem bardzo zadowolony, polecam i poleciłem już innym znajomym. Nie żałowali.

  • (0)