EC Construction Sp. z o.o.

Mińsk Mazowiecki, mazowieckie

Ewelina Czap

Ewelina Czap

Właściciel firmy

Co nas wyróżnia?

""Świadczymy usługi z branży budowlanej, remontowej i adaptacyjnej. Obsługujemy zarówno klientów prywatnych jak i firmy, przedsiębiorstwa czy instytucje.

Nasze usługi świadczymy głównie na terenie Warszawy i okolic, ale również w powiecie wołomińskim, mińskim, otwockim, piaseczyńskim i siedleckim.

Wykonujemy zarówno stany surowe budynków mieszkalnych i niemieszkalnych jak i tak zwaną budowę ""pod klucz"" czyli z pełnym wykończeniem wnętrza., Realizujemy również zadania konstrukcyjne i adaptacyjne. Podejmujemy się kompleksowych realizacji inwestycji od momentu otrzymania projektu do momentu uzyskania pozwolenia na użytkowanie.

Świadczymy pełen zakres prac wykończeniowych zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Od malowania, gipsowania i systemów suchej zabudowy ścian i sufitów poprzez układanie podłóg, glazury czy gresu aż po prace na elewacjach, fasadach i tarasach.

Realizujemy wszelkie roboty z branży brukarskiej jak budowa podjazdów, parkingów, chodników, dróg osiedlowych i tarasów jak również roboty ziemne – odwodnienia i drenaże.

Naszym nadrzędnym celem jest osiągnięcie pełnego zadowolenia klientów z świadczonych przez nas usług.

Decydując się na naszą firmę oddajecie swoją realizację w ręce profesjonalistów. Zapewnimy Państwu pełną obsługę i fachowe doradztwo.

Możemy pochwalić się zgraną i doświadczoną załogą co daje gwarancje wysokiej jakości wykonywanych przez nas usług.

Zapraszamy do kontaktu!""

Rok założenia

2019

Z jakich materiałów budujemy?

betony komórkowe, ceramika

W jakiej odległości realizujemy zlecenia?

do 50 km

Ilu pracowników zatrudniamy?

8

Forma prowadzenia działalności gospodarczej

link do KRS