DECO-BUD

Długie, podkarpackie

Damian Leśniak

Damian Leśniak

Właściciel firmy

Najbliższy wolny termin

lato 2023

Opis

Dokładność i porządek na budowie. Zrealizowaliśmy w tym roku dwie budowy. Posiadamy również pełne wyposażenie.
1 pracownik

Usługi

Miejscowość: Długie, obszar wykonywania usług: 50 km

Opinie klientów

Grzegorz

zima 2021

Z firmą Deco Bud miałem przyjemność się spotkać w zeszłym roku podczas remontu naszego domu- polecam z czystym sumieniem......młode chłopaki bardzo dobrze zorganizowani i pracowici! Wszystkie prace które zaplanowaliśmy przebiegały bardzo sprawnie( zaznaczam że przerobiliśmy cały dom, każde pomieszczenie oraz elewacje na zewnątrz budyknu). Firmę cechuje pracowitość i porządek na placu wykonywanych prac!!! Jesteśmy bardzo zadowoleni, pozdrawiam chłopaków!!!jeszcze raz serdecznie polecam!!!!

Andzelika

zima 2021

Współpraca z firmą DECO-BUD to czysta przyjemność. Precyzja, sumienność, uczciwość i fachowe doradztwo. Polecam

Katarzyna

lato 2021

Wybór tej ekipy to był strzal w dziesiątkę! Nie mam absolutnie nic do zarzucenia. Pełny profesjonalizm, super kontakt, poparty codziennym zdaniem relacji z budowy itp. Polecam z czystym sumieniem!

Marek

lato 2021

Wspolpraca przebiegała wyśmienicie, wszystko w jak najlepszym porządku ekipa mloda co prawda ale logistycznie zorganizowana na 5+. Polecam

Natalia

wiosna 2021

Z całego serca polecam każdemu chłopaków z Deco-Bud. Na jakość ich pracy aż miło popatrzeć! Niesamowita dbałość o szczegóły pod każdym względem. Panowie są profesjonalistami, doradzą, pomogą w rozwikłaniu każdego preblemu. Damian, Radek i ich ekipa to fachowcy dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Bardzo się cieszę, że to właśnie oni wykańczali nasz dom. Polecam gorąco!! Nxx

Tomasz Jawor

wiosna 2021

Współpraca bardzo dobra. Czysto, sprawnie i bardzo profesjonalnie. Polecam z ręką na sercu. Pozdrawiam

Artur

jesień 2019

Firma bardzo dokładna trzymająca porządek na miejscu pracy. Chętnie skorzystam z ich usług ponownie. Ekipa godna polecenia!

Odbierz zniżkę na materiały od tej firmy budowlanej

Zobacz