BUDOWNICTWO WAŁCZUK KRZYSZTOF

Mrągowo, warmińsko-mazurskie

Krzysztof Wałczuk

Krzysztof Wałczuk

Właściciel firmy

Co nas wyróżnia?

"Nasza firma została założona w 2018 roku i działa na terenie całego województwa warmińsko-mazurskiego. Naszym klientom oferujemy kompleksową budowę domów w stanie surowym i zamkniętym. Wykonujemy remonty, kompleksowe wykończenie wnętrz, elewacje domów, ogrodzenia oraz usługi z kamienia polnego i łupanego.

Wykonaliśmy około 30 inwestycji przy budowie domów jednorodzinnych.

Posiadamy duże doświadczenie praktyczne oraz bardzo dobre zaplecze techniczne.

Jesteśmy zespołem rzetelnych fachowców posiadających niezbędne kwalifikacje zawodowe.W naszej pracy staramy się kłaść szczególny nacisk na dokładność powierzonych zadań z uwzględnieniem dbałości o detale.

Nasza firma stara się być konkurencyjna cenowo. Jednak zapewniamy Państwa, że niższa cena nie zwalnia nas od najwyższej jakości wykonywanych przez nas usług, Obecnie realizujemy roboty remontowe według wszelkich dostępnych technologii, korzystając z materiałów renomowanych firm, np: Atlas, Knauf, Ceresit, itd. Pozwala to sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne jak i duże firmy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Zachęcam do współpracy z naszą firmą."

Rok założenia

2018

Z jakich materiałów budujemy?

betony komórkowe, ceramika

W jakiej odległości realizujemy zlecenia?

również powyżej 50 km

Ilu pracowników zatrudniamy?

3

Forma prowadzenia działalności gospodarczej

link do CEIDG