BUDOWNICTWO WAŁCZUK KRZYSZTOF

Mrągowo, warmińsko-mazurskie

Krzysztof Wałczuk

Krzysztof Wałczuk

Właściciel firmy

Najbliższy wolny termin

wiosna 2023

Opis

"Nasza firma została założona w 2018 roku i działa na terenie całego województwa warmińsko-mazurskiego. Naszym klientom oferujemy kompleksową budowę domów w stanie surowym i zamkniętym. Wykonujemy remonty, kompleksowe wykończenie wnętrz, elewacje domów, ogrodzenia oraz usługi z kamienia polnego i łupanego. Wykonaliśmy około 30 inwestycji przy budowie domów jednorodzinnych. Posiadamy duże doświadczenie praktyczne oraz bardzo dobre zaplecze techniczne. Jesteśmy zespołem rzetelnych fachowców posiadających niezbędne kwalifikacje zawodowe.W naszej pracy staramy się kłaść szczególny nacisk na dokładność powierzonych zadań z uwzględnieniem dbałości o detale. Nasza firma stara się być konkurencyjna cenowo. Jednak zapewniamy Państwa, że niższa cena nie zwalnia nas od najwyższej jakości wykonywanych przez nas usług, Obecnie realizujemy roboty remontowe według wszelkich dostępnych technologii, korzystając z materiałów renomowanych firm, np: Atlas, Knauf, Ceresit, itd. Pozwala to sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne jak i duże firmy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zachęcam do współpracy z naszą firmą."
5 lat na rynku
1 pracownik

Usługi

Miejscowość: Mrągowo, obszar wykonywania usług: 50 km

Opinie klientów

Jarosław

wiosna 2021

Wszystko na b.wysokim poziomie,prace wykonane na miesiąc przed umówionym terminem zakończenia prac. Konkurencyjni cenowo. Polecam!

Iwona i Robert

wiosna 2021

Bardzo dobry kontakt z ekipą. Zaangażowanie i wykonanie na wysokim poziomie. Wszystkie etapy wykonane terminowo. Polecamy!

Karol

wiosna 2021

Współpraca na najwyższym poziomie. Rzetelność, solidność i terminowość. Konkurencyjne ceny usług. Firma godna polecenia.

Krzysiek

zima 2020

Wykonawca godny polecenia, zaangażowany, terminowy i konkurencyjny cenowo. Z pewnością jeśli kiedykolwiek zdecyduje się ponownie na budowę domu to skorzystam z usług właśnie tej firmy. Weź wahania polecam!!