Bud-System

Brzeg Dolny, dolnośląskie

Dariusz Szabowski

Dariusz Szabowski

Właściciel firmy

Opis

"Realizujemy także zlecenia ze ścianą jednowarstwową."
1 pracownik

Usługi

Miejscowość: Brzeg Dolny, obszar wykonywania usług: 50 km

Opinie klientów

Adrian

wiosna 2021

Budowa domu systemem gospodarczym przy współpracy z Bud-system na płaszczyźnie konsultacji i doradztwa obyła się bez najmniejszych problemów. Pan Darek- Wlaściciel firmy charakteryzuje się najwyższymi kwalifikacjami z zakresu budowy domu od podstaw, aż po wykończenie. Jego wiedza teoretyczna, umiejętności praktyczne oraz sprawność w zarządzaniu zespołem pozwala na przejście przez wszystkie etapy budowy w błyskawicznym tempie. Wieloletnie doświadczenie w branży spowodowały znajomość i kontakty u wielu dostawców, co przekłada się na fajne rabaty. Polecam !!!

Damian

jesień 2020

Budowa domu z Bud-System przebiegała wzorowo. Każdy etap budowy przebiegał zgodnie ze sztuką budowlaną. Panowie potrafią doradzić i nie naciągać inwestora na pieniądze.

Mateusz

wiosna 2020

Prace związane z wykonaniem ścian nośnych i działowych oraz wykonaniem pokrycia dachowego zostały zrealizowane dobrze jakościowo i w ustalonych terminach

Michał

jesień 2019

Wszystko zgodnie z planem, terminowo i w miłej atmosferze. Fachowcy. Polecam

Magda

jesień 2019

Z całego serca polecam firmę budowlaną Bud-System. Właściciel firmy jak i Jego pracownicy to profesjonaliści w każdym calu. Rzetelnosc,terminowość, precyzja, współpraca z inwestorem- na najwyższym poziomie!!! Gorąco polecam .

Katarzyna

jesień 2019

Współpraca układała się pomyślnie, budowa domu w trybie ekspresowym. Polecam :)

Joanna

jesień 2019

Współpraca wzorowa, fachowe i profesjonalne doradztwo, szybko i bez problemu. Firma ta robiła mi ocieplenie i elewacje całego domu. Super polecam jestem bardzo zadowolona, a dodatkowo w innej nieruchomości łazienka też prezentuje się świetnie więc też zakres prac też polecam bo wszystko poszło bardzo dobrze i sprawnie. Polecam

Dorota

jesień 2019

Fachowe doradztwo w doborze materiałów, czy też rozwiązaniach w domu. Firma godna polecenia.

Odbierz zniżkę na materiały od tej firmy budowlanej

Zobacz