Andrzej Szarzec Firma Usługowa Fachurek

Wisła, śląskie

Andrzej Szarzec

Andrzej Szarzec

Właściciel firmy

Najbliższy wolny termin

zima 2022

Opis

"Posiadamy pełne zaplecze sprzętowe."
1 pracownik

Usługi

Miejscowość: Wisła, obszar wykonywania usług: 50 km

Opinie klientów

Tomek

wiosna 2022

Najbardziej konkretny, kompetentny, rzetelny i słowny wykonawca jaki do dzisiaj gościł na mojej budowie. Wszyscy następni "fachowcy" podziwiali jego dokładność i czystość. Pan Andrzej bardzo wysoko postawił poprzeczkę kolejnym wykonawcom.

Piotr

wiosna 2022

Firma rzetelna, na budowie czysto, doradztwo w trakcie trwania budowy. Polecam każdemu kto chce budować dom bez nerwów i z uśmiechem.

Piotr

wiosna 2022

Profesjonalnym na kazdym kroku.

Krzysztof

zima 2021

Pierwszy raz spotkałem takiego wykonawcę; budynek wykonany solidnie, terminowo i zgodnie z wyceną mimo galopujących cen. Przy budowie domu czułem że są podejmowane tylko słuszne decyzję, a to dzięki Panu Andrzejowi który zawsze służy solidną radą. Wiem to zwłaszcza teraz kiedy nam do czynienia z kolejnymi wykonawcami i nie jest już tak różowo. Z pełnym przekonaniem 5 gwiazdek za całokształt👍

Maciek

zima 2021

Do budowy naszego wymarzonego domu wybraliśmy firmę pana Andrzeja opierając się przede wszystkim na opiniach znajomych, którzy byli bardzo zadowoleni z usług "Fachurka". Od samego początku byliśmy pod wrażeniem porządku i precyzji, panowie pracowali rzetelnie i dbali o szczegóły, jesteśmy ogromnie zachwyceni efektami tej ciężkiej pracy. Dowodem na to, że wybór firmy "Fachurek" był strzałem w dziesiątkę są opinie przedstawicieli pozostałych firm odpowiedzialnych m. in. za dach, okna czy np. elewację, którzy bardzo chwalili wykonaną pracę i byli pod wrażeniem z jaką dbałością są wykonane nawet najmniejsze detale na tym etapie.

Roman

zima 2021

Dokładnie ,szybko i bez zastrzeżen !

Łukasz

zima 2021

Firma godna polecenia. Fachowo i terminowo wykonane roboty. Współpraca z Panem Andrzejem to czysta przyjemność. Gorąco polecam

Samuel

zima 2021

Fantastyczna współpraca, jakość i wykonanie na bardzo wysokim poziomie, zdecydowanie firma godna polecenia!

Odbierz zniżkę na materiały od tej firmy budowlanej

Zobacz