Andrzej Szarzec Firma Usługowa Fachurek

Wisła, śląskie

Andrzej Szarzec

Andrzej Szarzec

Właściciel firmy

  • (5)

Certyfikowany

Co nas wyróżnia?

"Posiadamy pełne zaplecze sprzętowe." 

Rok założenia

2012

Z jakich materiałów budujemy?

beton komórkowy, silikat, ceramika

W jakiej odległości realizujemy zlecenia?

do 50 km

Ilu pracowników zatrudniamy?

14 

Jaki jest szacunkowy czas oczekiwania na termin rozpoczęcia prac od skontaktowania się z nami?

do 6 miesięcy

Forma prowadzenia działalności gospodarczej

link do CEIDG

Opinie klientów

Paweł

  • (5)

lato 2021

Firma Fachurek wybudowała dla nas dom do SSO. Dom wymagający konstrukcyjnie o nowoczesnej bryle, ze sporą ilością wypustów pod dachem. Większość firm jakie kontaktowaliśmy przerastały wymagania technologiczne budynku. Robota wykonana zgodnie z harmonogramem robót, czysto. Pan Andrzej chętnie odpowiadał na pytania i służył poradą z doborem fachowców do następnej fazy budowy. Polecamy Fachurka!

Jan

  • (5)

wiosna 2021

Wysoka jakość. Rzetelność i terminowość. Otwartość na bieżące zmiany. Fachowe rozwiązania.

Piotr

  • (5)

zima 2020

Firma solidna, godna polecenia, rzetelna, wszystko w terminach, jestem bardzo zadowolony z współpracy

Tomasz

  • (5)

zima 2020

Moim zdaniem to najlepsza firma budowlana na Śląsku. Dokładność, porządek na budowie, porządny sprzęt, pracownicy którzy wiedzą co mają robić. To wszystko sprawia że praca idzie szybko i sprawnie.

Jolanta

  • (5)

zima 2020

Wykonawca solidny. Terminowy. Życzliwy. Potrafi dobrze doradzić.

Dariusz

  • (5)

jesień 2020

Bardzo polecam firmę FACHUREK. Pan Andrzej jest solidnym, życzliwym i bardzo fachowym człowiekiem. Potrafi doradzić, doskonale pilnuje wykonania wszystkich robót. Pan Andrzej jest osobą , która wywiązuje się z podjętych działań terminowo i rzetelnie. Z czystym sumieniem polecam firmę FACHUREK.

Piotr

  • (5)

jesień 2020

Jestem zaskoczony profesjonalizmem firmy, nie sądziłem, że można postawić poprzeczkę aż tak wysoko. Pracownicy przez cały czas budowy byli bardzo zaangażowani w to co robią przy tym kulturalni, robota była świetnie zorganizowana od początku do końca. Wszystkie problemy napotkane w trakcie budowy były z marszu konsultowane ze mną i rozwiązywane przez Pana Andrzeja (właściciela firmy). Odnośnie samej osoby Pana Andrzeja, jest to człowiek o ogromnej wiedzy i cierpliwości do inwestora :) Dzięki niemu, pomimo braku mojej wiedzy na temat budowlanki, wiele się dowiedziałem, każdy proces podczas budowy był mi wyjaśniony krok po kroku, dzięki czemu współpraca przebiegła wzorowo i bez problemów. Podsumowując prace przebiegły w ekspresowym tempie (rozbiórka całego piętra, murowanie na nowo, więźba: tydzień z hakiem), na budowie zawsze panował porządek a sama robota została zrobiona dokładnie. Każdemu inwestorowi życzę takiej ekipy, jeśli szukasz rzetelnego wykonawcy warto skontaktować się z firmą "Fachurek" - ta nazwa nie wzięła się z przypadku :)

Janusz

  • (5)

jesień 2020

Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu firmę Pana Andrzeja Szarzca FACHUREK. Są to profesjonaliści w każdym calu. Zaczynając od kosztorysu - tyle ile zostało wycenione, tyle płaciłem. Panowie pracują tylko na dobrych materiałach z których sami dla siebie budują domy. Oprócz prac budowlanych firma pomogła i doradziła w kwestiach materiałów budowlanych oraz wyborze następnych wykonawców. Dużym atutem jest też czystość na budowie i przede wszystkim solidność wykonania - wszystko zgodnie z projektem, a nawet lepiej. POLECAM Janusz