3MMedia

Rzeszów, małopolskie

Maciej Mrozik

Maciej Mrozik

Właściciel firmy

Opis

Co nas wyróżnia?

"3MMedia – nowoczesne i ekologiczne rozwiązania dla domu i firm

Firma 3MMedia istnieje na rynku z małą przerwą od ponad dziesięciu lat. W początkowej fazie zajmowaliśmy się głównie zarządzaniem i prowadzeniem projektów inwestycyjnych. Od kilku lat z powodzeniem pozyskujemy klientów oraz realizujemy roboty budowlane w zakresie szeroko pojętej telekomunikacji, specjalizujemy się w sieciach światłowodowych FTTH. O potencjale firmy świadczy zrealizowanie około 350 projektów w przeciągu trzech lat, a także referencje jakie otrzymaliśmy od naszych głównych Zleceniodawców. Oprócz samego wykonawstwa zajmujemy się również projektowaniem sieci światłowodowych.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku, w zgodzie z własnymi przekonaniami działamy również na rynku odnawialnych źródeł energii oferując montaż alternatywnych źródeł zasilania. Jesteśmy dystrybutorem polskich firm w zakresie ogrodzeń fotowoltaicznych, dachów solarnych, fotowoltaiki, turbin wiatrowych, folii grzewczych oraz stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Zajmujemy się również montażem tychże urządzeń.

Naszym największym atutem jest potencjał pracowniczy i nieustający rozwój. Ze względu na niedużą wielkość firmy jesteśmy w stanie zaoferować atrakcyjne ceny, zachowywać jak najlepsze standardy, oraz traktować każdego klienta indywidualnie. Wszystkie projekty są realizowane przez naszych pracowników lub firmy, które współpracują z nami od wielu lat."

Rok założenia

2015

W jakiej odległości realizujemy zlecenia?

do 50 km

Ilu pracowników zatrudniamy?

9

Forma prowadzenia działalności gospodarczej

link do CEIDG