Andrzej Szarzec Firma Usługowa Fachurek

Wisła, śląskie

Andrzej Szarzec

(5)

Opis

Posiadamy pełne zaplecze sprzętowe.

Usługi

Budowa domu (stan surowy otwarty)
Budowa domu (stan surowy zamknięty)
Budowa domu z wykończeniem (budowa pod klucz)
Dekarstwo
Garaże

Lokalizacja

Wisła, śląskie 50km

Opinie (5)

Lukasz Grzywacz

Nie możemy być bardziej zadowoleni z naszego wyboru firmy budowlanej, która wybudowała dla nas dom w lipcu 2023 roku, zakończając prace w listopadzie tego samego roku. To było niezwykłe doświadczenie, pełne profesjonalizmu, skrupulatności i niesamowitej troski o klienta. Od samego początku firma wykazała się ogromnym zaangażowaniem, oferując nam kompleksowe wsparcie na każdym etapie budowy. Konsultanci byli niezwykle pomocni i zawsze gotowi odpowiedzieć na nasze pytania czy rozwiać ewentualne wątpliwości. Ich doświadczenie i wiedza w dziedzinie budownictwa były nieocenione. Pracownicy firmy budowlanej wykazali się nie tylko fachowością, ale także ogromnym zaangażowaniem w każdy detal naszego projektu. Zawsze dbali o terminowość i jakość prac, co sprawiło, że cały proces budowy przebiegał sprawnie i bezproblemowo. Niezwykle zadowalające było również utrzymanie transparentności i regularne informowanie nas o postępach prac. Słowność i wspaniały kontakt to kolejne atuty tej firmy. Zawsze mogliśmy liczyć na szybką reakcję na nasze zapytania czy uwagi. Komunikacja była klarowna, bezpośrednia i pełna zrozumienia dla naszych potrzeb. To uczucie pewności i zaufania do firmy budowlanej sprawiło, że cały proces budowy był dla nas mniej stresujący i bardziej satysfakcjonujący. Efekt końcowy przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Nasz nowy dom jest nie tylko solidny pod względem konstrukcyjnym, ale także estetyczny i zgodny z naszymi indywidualnymi preferencjami. Jesteśmy dumni z tego, że wybraliśmy tę firmę, a nasze doświadczenie z nią było wyjątkowe. Gorąco polecamy tę firmę budowlaną wszystkim, którzy poszukują nie tylko wykonawcy, ale partnera, który zrozumie ich potrzeby i dostarczy domu marzeń. Dziękujemy za doskonałą pracę i niezapomniane doświadczenie!

04 lutego, 2024

Daniel Zawiślak

Polecam wszystkim, którzy pragną rozpocząć budowę domu Firmę FACHUREK Pana Andrzeja Szarzec z Wisły. Pełne zawodowstwo, profesjonalizm, rzetelny, kompetentny, słowny wykonawca, słowem "budowlaniec z krwi i kości". Budowa domu codziennie rosła w oczach. Sąsiedzi podziwiali i komentowali skąd mam "taką porządną FIRMĘ", ściany wymurowane idealnie równo. Wszyscy pracownicy pracują jak mrówki. Świetna organizacja pracy. Pracownicy sympatyczni, mili, grzeczni, kulturalni, nie przeklinający podczas pracy. Po skończonej budowie posprzątane zawodowo.

13 lipca, 2023

Kamil Miszczyk, Mera Bielsko-Biała

Nasza budowa miała rozpocząć się rok 1.5 roku temu natomiast firma, której zaufaliśmy zwodziła nas aby ostatecznie sie wycofać pomimo chęci dopłaty z naszej strony. Materiały niestety zaczeły drożeć a żadna z firm nie dawała nam nadziei na rozpoczęcie budowy. Dzięki pomocy mojego Klienta otrzymałem numer telefonu do Pana Andrzeja Szarzec. Oczywiście po rozczarowaniu związanym z poprzednią firmą ciężko było mi zaufać kolejnej. Pan Andrzej jako jedyny Wykonawca odbierał telefony i starał się znaleźć czas dla Nas, co przypuszczam graniczyło z cudem. W związku z poprzednimi doświadczeniami postanowiliśmy zainwestować w porządnego kierownika budowy i tak też zrobiliśmy. Miał być skrupulatny i zajmować się wszystkimi niedopatrzeniami z naszej strony. Wyceny jakie otrzymywaliśmy były bardzo zróżnicowane a Pan Andrzej był po środku, wtedy też wydawał się Nam za drogi. Kiedy rozpoczeliśmy budowę okazało się, że wykonywane są prace, które nie są zawarte w kosztorysie (ocieplenie funadamentow, drenaż w workach, odwodnienie, studzienki- tego nie oferowały inne firmy). Wtedy też zauważyliśmy, że to dobrze wydane pieniądze. Pan Andrzej odbierał, każdy telefon, na moje pytania jakby miał przygotowaną odpowiedź co mnie strasznie dziwiło- okazało się, że jest to świetna organizacja pracy, dbałość oraz wszyscy Pracownicy są kluczem osiągnięcia tak wysokiego poziomu. Robiliśmy projekt indywydualny, aby zbudować taki dom w jakim chcielibyśmy zamieszkać do końca życia. Pojawiło się w nim dużo nieprzemyślanych rozwiązań, które z reką na sercu wyelimoniwała firma Pana Andrzeja. Finalnie Kierownik budowy, przekazał mi informację, że czepianie się czegokolwiek było by nietaktem z jego strony. Na wielkie brawa zasługuje również Pan Dawid- brygadzista, rzetelny, oddany pracy! Chciielibyśmy tym wpisem podzękować wszystkim pracownikom Firmy Fachurek Andrzej Szarzec! Dziękujemy Panowie za dobrą robotę i zapraszamy na parapetówę! :]

24 lipca, 2022

Jan

Wysoka jakość. Rzetelność i terminowość. Otwartość na bieżące zmiany. Fachowe rozwiązania.

17 maja, 2021

darkiz@poczta.fm

Bardzo polecam firmę FACHUREK. Pan Andrzej jest solidnym, życzliwym i bardzo fachowym człowiekiem. Potrafi doradzić, doskonale pilnuje wykonania wszystkich robót. Pan Andrzej jest osobą , która wywiązuje się z podjętych działań terminowo i rzetelnie. Z czystym sumieniem polecam firmę FACHUREK.

13 listopada, 2020

Twoja budowa

 • Zlokalizuj mnie
 • Warszawa
 • Wrocław
 • Łódź
 • Szczecin
 • Gdańsk
 • Białystok
 • Rzeszów
 • Katowice
 • Poznań
 • Kraków
 • Lublin
 • Zielona Góra
 • Toruń
 • Olsztyn
 • Gorzów Wielkopolski
 • Opole
 • Kielce
 • Bydgoszcz
Budowa domu (stan surowy otwarty)

w następnym kroku doprecyzujesz zapytanie