Usługi Remontowo-Budowlane "Jarbud"

Mniów, świętokrzyskie

arrow
arrow
Sebastian Jarząb

Sebastian Jarząb

Właściciel firmy

Popularny

5.0

  • (5)

(4 Opinie)

Dostępność

Dostępność Ten wykonawca dostępny jest od: wiosna 2022

Opis

Rok założenia

1999

Z jakich materiałów budujemy?

beton komórkowy

W jakiej odległości realizujemy zlecenia?

do 40 km

Ilu pracowników zatrudniamy?

4

Jaki jest szacunkowy czas oczekiwania na termin rozpoczęcia prac od skontaktowania się z nami?

około 6-8 miesięcy

Forma prowadzenia działalności gospodarczej

link do CEIDG

Opinie klientów

Krzysztof

  • (5)

jesień 2020

Współpraca z firmą JARBUD to najprzyjemniejsza część budowy z jaką dotychczas miałem okazję się mierzyć. Profesjonalny sposób w jaki podchodzi P. Sebastian do swojego zakresu obowiązków, a przy okazji ciepło i przyjacielskie podejście powodują, że budowa domu oraz związane z nią troski schodzą na dalszy plan. Wszelkie wątpliwości co do projektu lub jak w moim przypadku błędy zostały wychwycone i wyeliminowane jeszcze przed realizacją. Pozwoliło mi to na oszczędności zarówno finansowe jak i zaoszczędzone nerwy w przyszłości związane z niepoprawnie zaprojektowanym domem. Podsumowując po zakończeniu współpracy mogę śmiało powiedzieć, że współpraca z Sebastianem to kompletne przeciwieństwo utartych stereotypów na temat Budowlańców (nie mylić z Murarzami:)). Każdemu kto ceni kulturę, profesjonalizm oraz szacunek do drugiego człowieka z całego serca polecam firmę Jarbud. Gdybym mógł komuś odpowiedzieć na pytania związane z realizacją mojej budowy podaje adres email info@nikk.pl. Pozdrawiam

Grzegorz i Marta

  • (5)

zima 2019

Świetna współpraca ! Super komunikacja ! Fachowe porady ! Super solidne i dokładne wykonanie. Czystość i ład na placu budowy. Ekipa godna polecenia !!!

Tomasz

  • (5)

lato 2019

Ekipa godna polecenia. Podejście i wykonanie pracy bardzo dobre. Kompetentna i fachowa budowa domu. Ekipa dobrze zna się na wykonywanej pracy. Umie doradzić w każdej kwesti. Budowa domu prowadzona jest bezprolemowo. Przy nastepnej budownie domu wybieramy bez wachania tą firmę. Jesteśmy zadowoleni i to się liczy najbardziej.

Teresa

  • (5)

lato 2019

Podobała mi się: 1. Zawsze odbierał lub oddzwaniał na telefony, 2. Ogarniał budowę razem z zakupem i dostawą materiału, 3. Doradzał - bardzo trafnie, 4. Wykonanie wzorowe tj. schludne, bezpieczeństwo na 1 miejscu. Polecam! Każdy następny dom bym zleciła właśnie temu wykonawcy!

  • (0)