Usługi Budowlane Mariusz Standarowicz

Włocławek, kujawsko-pomorskie

Mariusz Standarowicz

Mariusz Standarowicz

Właściciel firmy

Opis

"Dysponujemy pełnym zapleczem sprzętowym i ekipą certyfikowanych pracowników. Realizujemy 6-7 domów rocznie."
6 pracowników

Usługi

Miejscowość: Włocławek, obszar wykonywania usług: 6 km

Opinie klientów

Emilia Gruszczyńska

lato 2022

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Fachowcy z dużym doświadczeniem. Odznaczają się wielkim zaangażowaniem i rzetelnie wywiązują się ze swoich zobowiązań. Ekipa na medal :)

ŁUKASZ

wiosna 2020

Współpracę z Panem Mariuszem oceniam bardzo wysoko. Pan Mariusz wykazuje się pełnym profesjonalizmem, zarówno w zakresie samego wykonawstwa jak i fachowego doradztwa, które dla mnie, jako inwestora jest kluczowe. Dzięki terminowości i słowności Pana Mariusza można swobodnie planować kolejne etapy budowy. Serdecznie polecam współpracę z Panem Mariuszem Standarowiczem.

Adam filipiak

jesień 2019

Rzetelność oraz profesjonalne podejście do wykonywanych prac

Joanna

jesień 2018

"Potwierdzam pełen profesjonalizm. Pan Mariusz jest osobą słowną ,cierpliwą, potrafi doradzić, wszystko ma przemyślane i zaplanowane . Jestem zadowolona ze współpracy, oby tak do końca budowy. Polecam Pana Mariusza wszystkim budującym swój domek marzeń"

Janusz

jesień 2018

Witam. Współpraca z Panem Mariuszem to sama przyjemność dla mnie jako inwestora. Pan Mariusz to osoba profesjonalna, rzetelna , uczciwa i terminowa. Jakość wykonanych prac oceniam bardzo wysoko i z pewnością będę go polecał innym znajomym. Janusz Szychulski

Małgosia

jesień 2018

Pełen profesjonalizm i fachowe doradztwo na każdym etapie naszej współpracy. Bardzo solidny wykonawca, świetna jakość wykonanych prac, serdecznie polecam.

Odbierz zniżkę na materiały od tej firmy budowlanej

Zobacz