PORIN

Legionowo, mazowieckie

Stanisław Kutrowski

Stanisław Kutrowski

Właściciel firmy

  • (5)

Co nas wyróżnia?

"Zajmujemy się kompleksową budową domów jednorodzinnych. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą oraz potrzebny sprzęt do realizacji stanów surowych i deweloperskich.Zapraszamy do zapoznania się z naszą dokładną ofertą oraz realizacjami na naszej stronie www.porin.pl""

Rok założenia

1993

Z jakich materiałów budujemy?

beton komórkowy, silikat, ceramika

W jakiej odległości realizujemy zlecenia?

do 50 km

Ilu pracowników zatrudniamy?

15

Jaki jest szacunkowy czas oczekiwania na termin rozpoczęcia prac od skontaktowania się z nami?

od miesiąca do 3 miesięcy

Forma prowadzenia działalności gospodarczej

link do CEIDG

Opinie klientów

Tomasz

  • (5)

jesień 2020

Firma profesjonalna, rzetelna i terminowa. Na każdym etapie budowy mogłem liczyć na wysoki standard prowadzonych prac oraz szczegółowe raportowanie. Firma rzeczowo podchodzi do każdego aspektu budowy, doradzając w trudnych decyzjach inwestorskich. Gorąco polecam firmę PORIN jako sprawdzonego wykonawcę dla Twojego wymarzonego domu.

Jakub

  • (5)

lato 2020

Współpraca przebiegała bardzo dobrze. Nigdy wcześnie nie miałem doczynienia z budowlanką a dzięki dużej dawce cierpliwości i fachowości ze strony firmy mam mój wymarzony dom.

Norbert

  • (5)

lato 2020

Profesjonalne i fachowe podejście, dużo wskazówek i rad przy wyborach materiałów. Trzymają się terminow. U mnie wykonali projekt budynku Celia 2 . Jestem mega zadowolony.

Agnieszka

  • (5)

zima 2018

Z firmą PORIN współpracuję od kilku lat jako architekt, a także powierzyłam jej budowę swojego domu. Był to bardzo dobry wybór: profesjonalizm, terminowość i otwartość na nietypowe rozwiązania pozwoliły stworzyć piękny, współczesny dom. Polecam wszystkim, którzy cenią wysoką jakość prac budowlanych.