PORIN

Legionowo, mazowieckie

Stanisław Kutrowski

Stanisław Kutrowski

Właściciel firmy

Opis

"Zajmujemy się kompleksową budową domów jednorodzinnych. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą oraz potrzebny sprzęt do realizacji stanów surowych i deweloperskich.Zapraszamy do zapoznania się z naszą dokładną ofertą oraz realizacjami na naszej stronie www.porin.pl""
1 pracownik

Usługi

Miejscowość: Legionowo, obszar wykonywania usług: 15 km

Opinie klientów

Patryk

jesień 2021

Aktualnie skończyliśmy stan surowy zamknięty naszego domu. Podczas dotychczasowej współpracy mogliśmy liczyć na wsparcie oraz fachowe doradztwo w każdym temacie związanym z budową, dlatego też zdecydowaliśmy, że to właśnie firmie PORIN zlecimy dalsze wykonywanie prac deweloperskich.

Tomasz

jesień 2020

Firma profesjonalna, rzetelna i terminowa. Na każdym etapie budowy mogłem liczyć na wysoki standard prowadzonych prac oraz szczegółowe raportowanie. Firma rzeczowo podchodzi do każdego aspektu budowy, doradzając w trudnych decyzjach inwestorskich. Gorąco polecam firmę PORIN jako sprawdzonego wykonawcę dla Twojego wymarzonego domu.

Jakub

lato 2020

Współpraca przebiegała bardzo dobrze. Nigdy wcześnie nie miałem doczynienia z budowlanką a dzięki dużej dawce cierpliwości i fachowości ze strony firmy mam mój wymarzony dom.

Norbert

lato 2020

Profesjonalne i fachowe podejście, dużo wskazówek i rad przy wyborach materiałów. Trzymają się terminow. U mnie wykonali projekt budynku Celia 2 . Jestem mega zadowolony.

Agnieszka

zima 2018

Z firmą PORIN współpracuję od kilku lat jako architekt, a także powierzyłam jej budowę swojego domu. Był to bardzo dobry wybór: profesjonalizm, terminowość i otwartość na nietypowe rozwiązania pozwoliły stworzyć piękny, współczesny dom. Polecam wszystkim, którzy cenią wysoką jakość prac budowlanych.

Odbierz zniżkę na materiały od tej firmy budowlanej

Zobacz