Zawonia, dolnośląskie PHU Michnicki Łukasz

Łukasz Michnicki

Łukasz Michnicki

Właściciel firmy

Popularny

4.9

(7 Opinii)

Dostępność

Dostępność Ten wykonawca nie zaktualizwał jeszcze swojego kalendarza. Z naszych danych wynika, że na wolny termin budowy domu czeka się od 3 do 6 miesięcy.

Opis

Co nas wyróżnia?
"Ponad 100 wykonanych realizacji. Posiadamy pełne wsparcie sprzętowe. Nasi pracownicy przechodzą cykliczne szkolenia."
Rok założenia
2003
Z jakich materiałów budujemy?
beton komórkowy, silikat, ceramika
W jakiej odległości realizujemy zlecenia?
do 50 km
Ilu pracowników zatrudniamy?
do 10
Jaki jest szacunkowy czas oczekiwania na termin rozpoczęcia prac od skontaktowania się z nami?
od miesiąca do 3 miesięcy
Forma prowadzenia działalności gospodarczej
link do CEIDG

Opinie klientów

Artur

jesień 2019

Terminowo i pełen profesjonalizm. Widać duże doświadczenie. Pracownicy wykonywali pracę bardzo solidnie. Firma godna zaufania.

Adrian

jesień 2019

Terminowość jest zgodna z założeniami przy podpisywaniu umowy. Wykonawca podpowiadał podczas prac a nie leciał z projektu bez patrzenia się na lepsze rozwiązania. Plusem jest również brak konieczności organizowania materiałów samemu oraz jego dobre kontakty z producentami/składami budowlanymi.

Ania

jesień 2019

Domek został wykonany z materiału Ytong Forte wszystko poszło zgodnie z umową jestem zadowolona z usługi Pana Łukasza i z chęcią go polecę wszystkim

Artur

jesień 2019

Współpraca z firmą Pana Łukasza jak najbardziej wszystko super budowa poszła sprawnie i jestem bardzo zadowolony i chętnie go polecam wszystkim którzy będą budować swoje wymarzone domy

Mario

jesień 2019

Wszystko super jestem super zadowolony pełen profesjonalizm

Bartłomiej

jesień 2019

Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku konkretny i rzetelny fachowiec. Współpraca bez żadnych problemów, dużo dobrych rad odnośnie doboru materiałów czy wykonczenia budynku. Zdedydowianie polecam tą firmę. Widać że budownictwo to nie tylko praca ale i pasja P. Łukasza.

Natalia

jesień 2019

Współpraca z Panem Łukaszem jak najbardziej ok. Oczywiście zdarzyły się drobne nieporozumienia, natomiast udało nam się dojść do porozumienia gdzie obie strony były usatysfakcjonowane.