Piekary Śląskie, śląskie Lepbud P.R.B.

 Letkiewicz

Letkiewicz

Właściciel firmy

Certyfikowany
Popularny

5.0

(5 Opinii)

Dostępność

Dostępność Ten wykonawca dostępny jest od: wiosna 2021

Opis

Co nas wyróżnia?

"Posiadamy pełne zaplecze sprzętowe do realizacji inwestycji. Realizujemy zlecenia ze ścianą jednowarstwową."

Rok założenia

2007

Z jakich materiałów budujemy?

beton komórkowy, ceramika

W jakiej odległości realizujemy zlecenia?

do 20 km

Jaki jest szacunkowy czas oczekiwania na termin rozpoczęcia prac od skontaktowania się z nami?

powyżej 6 miesięcy

Forma prowadzenia działalności gospodarczej

link do CEIDG

Opinie klientów

Iwona

zima 2018

Współpraca z firmą Lepbud układała się doskonale. Firma jest pod każdym względem godna polecenia. Główne atuty to terminowość, punktualność, dobre tempo realizacji poszczególnych etapów, profesjonalne podejście do wykonywanych zadań zarówno pod względem technicznym jak i organizacyjnym oraz - co równie ważne - utrzymywanie bieżącego porządku na placu budowy. Dyscyplina pracy na wysokim poziomie. Właściciel trzyma rękę na pulsie podczas całego procesu budowy, jest zawsze dostępny, służy pomocą, ma doskonałe zorientowanie w swojej branży oraz posiada wiele cennych kontaktów z dostawcami dobrej jakości materiałów. Pracownicy realizujący poszczególne etapy są wyspecjalizowani i dobrze wykonują powierzone im zadania, na szczególne wyróżnienie zasługuje ekipa zajmująca się dachem. Dodatkowo dobry nadzór sprawia, że całość budowy przebiega sprawnie. Finalnie powstał dom bez usterek, a na staranność wykonania zwracają uwagę kolejne ekipy zajmujące się wykończeniami. Jest to zdecydowanie ekipa, którą wybralibyśmy do realizacji kolejnej inwestycji.

Tomek

jesień 2018

Bardzo porządna firma, zorganizowani, dobrze przygotowani i terminowi. Skończyli budowę na czas mimo tego, że ze względu na papierologię rozpoczęcie przesunęło sie o 2 miesiące. Pomogli nam poprawić wiele rzeczy, na które wcześniej nie zwróciliśmy uwagi. To firma, której nie trzeba pilnować, a praca z nimi to czysta przyjemność. Mają świetne poczucie humoru. Gdybym budował drugi raz na pewno wybrałbym ich ponownie.

Grzegorz

jesień 2018

Witam. Z firmą LEPBUD P.R.B. Jarosław Letkiewicz buduję dom jednorodzinny. Ekipa sprawdza się bez zarzutu i bez wątpienia wybrałbym ich drugi raz. Prace wykonywane są zgodnie ze sztuką (inspektor nadzoru budowlanego i ja nie mamy uwag), a plac budowy wygląda estetycznie (czysto i schludnie). Terminy realizacji są zgodne z założonym harmonogramem. W razie wątpliwości zapraszam do zweryfikowania powyższej opinii ze stanem faktycznym na budowie. Pozdrawiam. Grzegorz. Tel.: 601693815

Michał

jesień 2018

Współpraca z firmą Lepbud należała do przyjemnych. Pan Jarek właściciel jak i pracownik firmy doradza rozwiązania, o których architekt nie pomyślał. Zawsze odbiera telefony i służy pomocą nawet po zakończeniu budowy. Cała ekipa zgrana, sumienna i co najważniejsze dokładna. W moim przypadku mało kto chciał się podjąć budowy domu z Ytong Energo 48 - Lepbud podjął się tego a efekty na plus oceniają kolejni wykonawcy - ściany równe. Pana Jarka polecam każdemu kto rozpoczyna przygodę z budową własnego domu. Michał

Karol

jesień 2018

Bardzo profesjonalna firma budowlana. Terminowo wykonany projekt, zgodnie ze sztuką. Dzięki bardzo szerokim kontaktom, mogliśmy odpowiednio wcześniej i bez problemów załatwić wszystkie materiały budowlane. Właściciel firmy jest prawie cały czas na budowie, więc nie trzeba się martwić o brak nadzoru podczas prac. Wszystkie wychwycone niezgodności projektu są bardzo wcześnie wyłapywane, dzięki czemu można na nie zareagować od razu, unikając wielu dodatkowych kosztów. Bardzo dobry kontakt z firmą i częsta komunikacja. O wszystkich problemach inwestor jest od razu informowany. Na budowie bardzo pozytywna atmosfera. Jasna sytuacja finansowa - inwestor wie dokładnie za co płaci oraz kiedy należy spodziewać się kolejnych płatności. Jeśli jeszcze kiedyś będziemy budować dom, od razu będziemy wiedzieć do kogo się zwrócić. Polecam tę firmę.