F.H.U. "JBF Serwis"

Tarnów, małopolskie

Bartłomiej Fryś

Bartłomiej Fryś

Właściciel firmy

Certyfikowany
Popularny

5.0

(16 Opinii)

Dostępność

Dostępność Ten wykonawca dostępny jest od: wiosna 2021

Opis

Co nas wyróżnia?

"Posiadamy pełne zaplecze sprzętowe. Gwarantujemy wysoką jakość prac, terminowość, jak i pracę w założonych ramach budżetowych. Realizujemy zlecenia ze ścianą jednowarstwową."

Rok założenia

2008

Z jakich materiałów budujemy?

beton komórkowy, silikat

W jakiej odległości realizujemy zlecenia?

do 50 km

Jaki jest szacunkowy czas oczekiwania na termin rozpoczęcia prac od skontaktowania się z nami?

do 6 miesięcy

Forma prowadzenia działalności gospodarczej

link do CEIDG

Opinie klientów

Sabina

jesień 2018

Gorąco polecam firmę JBF Serwis. Niezwykle profesjonalna firma budowlana, dzięki której nasz dom powstał w błyskawicznym tempie. Terminowość, profesjonalizm i wysoka jakość świadczonych usług to jedne z wielu cech jakimi wykazuje się firma. Polecam każdemu kto decyduje się na budowę wymarzonego domu!!!

Dominik

jesień 2018

Nasza budowe również powierzyliśmy firmie JBF serwis i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego. Na późniejszych etapach również mogliśmy liczyć na pomoc w doborze wykonawców oraz fachowa radę.

Wojtek

jesień 2018

Bardzo dobrze oceniam współpracę z p. Bartłomiejem, właścicielem firmy JBF Serwis. Wybór tej firmy do budowy naszego domu był strzałem i okazał się strzałem w 10. Musiałem znaleźć wykonawcę na terenie zupełnie mi nie znanym, bez niczyjego polecenia. Poza tym, w trakcie prac JBF Serwis nie miałem możliwości odpowiednio często przyjeżdżać na budowę i odbierać poszczególnych jej etapów. Całą odpowiedzialność wziął na siebie p. Bartłomiej. Obecnie już 7 lat mieszkamy w domu zbudowanym przez JBF Serwis. Przez ten czas nie pojawiły się żadne oznaki jakichś niedociągnięć, zaniedbań, lub błędów budowlanych. Mogę więc z całą pewnością zarekomendować p. Bartłomieja jako dobrego fachowca, znającego się na sztuce budowlanej, a całą firmę jako ludzi rzetelnych i nastawionych na cel jakim jest zadowolenie klienta. Wojciech Steindel

Joanna B

jesień 2018

Przez cały okres budowy przeszliśmy bezproblemowo gdyż większość spraw załatwialiśmy poprzez naszego wykonawcę JBF Serwis. Być może, dzięki temu budową domu była dla nas przyjemnością. Polecamy

TOMASZ

jesień 2018

Witam. Chciałbym bardzo mocno polecić firmę F.H.U. "JBF Serwis". Prace wykonane zostały profesjonalnie z niesamowitą dokładnością. Cenię Pana Bartłomieja za podejście do klienta i terminowość wykonywanych prac. Bardzo inteligentny przedsiębiorca godny polecenia. Polecam w 100 % Najlepszy fachowiec !

Miroslaw

jesień 2018

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Jbf jako wykonawcę. Dłuższy okres szukaliśmy z małżonką firmy której moglibyśmy powierzyć budowę naszego domu.... I udało się. Jeszcze raz polecamy.

Darek

jesień 2018

Fachowa wiedza i doradztwo. Terminowość wykonania i czystość na budowie. Warto słuchać podpowiedzi Pana Bartka. Rzetelny wykonawca na każdym etapie. Gorąco polecam.

wiola

jesień 2018

Jestem bardzo zadowolona z firmy JBF Serwis. Wykonanie mojego domu marzeń odbyło się w sposób solidny, dokładny. Prace budowlane zostały wykonane z dużą starannością i czystością. Uważam iż firma JBF Serwis jest bardzo godna polecenia innym osobom.