Atlant s.c. Arkadiusz Śmiejak, G. Wojtasik

Zawonia, dolnośląskie

Arkadiusz Śmiejak

Arkadiusz Śmiejak

Właściciel firmy

Najbliższy wolny termin

lato 2023

Opis

"Mamy pełne wsparcie sprzętowe. Pracownicy są ciągle doszkalani. Zrealizowaliśmy w sumie około 100 domów, co daje nam ponad 100 zadowolonych klientów"
1 pracownik

Usługi

Miejscowość: Zawonia, obszar wykonywania usług: 50 km

Opinie klientów

Mateusz

zima 2020

Współpraca z p. Arkiem i p. Grzegorzem przebiegała od samego początku bezproblemowo i w przyjaznej atmosferze. Bardzo dobry kontakt, również poza godzinami pracy. Dom w stanie surowym postawiony szybko i sprawnie, zgodnie ze sztuką budowlaną i w zadeklarowanym terminie. Mury proste, otwory okienne również (potwierdzone przez wykonującego pomiary okien) konstrukcje żelbetowe także. P. Arek cierpliwie i rzeczowo odpowiada na wszystkie nurtujące inwestora pytania. Rzetelnie i uczciwie rozlicza się ze zużytych materiałów, sam organizuje i pilnuje dostawy (odpowiednio wcześniej daje wyceny materiałów do akceptacji). Informuje o kolejnych etapach budowy. Dysponuje niezbędnym sprzętem do budowy domu, praktycznie o nic się nie trzeba martwić. Ekipa sprawna, dobrze zorganizowana, pracowita pozostawiła po sobie porządek na budowie. Jeśli ktoś chce budować dom i mieć spokojna głowę i pewność że dom zostanie dobrze zbudowany z czystym sumieniem polecam p. Arka i Grzegorza jako Wykonawcę.

Rafał

zima 2020

Ekipa bardzo zorganizowana i terminowa. Znakomity kontakt. Zdecydowanie polecam

Roksana

jesień 2020

Z czystym sumieniem możemy polecić współpracę z Arkiem i Grzegorzem. Wykazali się pełnym profesjonalizmem budując nasz wymarzony dom. Ekipa jest słowna, terminowa i rzetelna, a to najważniejsze. Zaczęli w umówionym rok wcześniej terminie, bez opóźnień. Kontakt do firmy dostaliśmy z polecenia i sami polecamy dalej. Mamy same dobre doświadczenia: dobrze zaizolowane fundamenty, proste mury, chwalone w kolejnym etapie przez murarzy i meblarzy, dokładnie wykonane ocieplenie zewnętrzne i wymurowany taras. Świetny kontakt - telefony odbierają nawet po skończonej "robocie" :) a najważniejsze - pracują bezpiecznie, dbając o porządek w swoim miejscu pracy. R. P. Sikora

Paulina

jesień 2020

Serdecznie polecam firmę Altant, dom w stanie surowym otwartym postawiony o czasie, z zachowaniem najwyższej jakości standardów. Rzetelna firma z dużym doświadczeniem, kontakt bezproblemowy, pomocni w podjęciu decyzji na tematy niekoniecznie znane inwestorom. Polecam!

Kamila

jesień 2020

Profesjonalizm, pełne zaangażowanie w projekt, dbałość o szczegóły, świetna komunikacja i współpraca

Bartosz i Agnieszka

jesień 2020

Współpraca przebiegała bez żadnych zarzutów. Profesjonaliści w 100%. Zawsze pomogą i doradzą. Polecamy gorąco!!!

Kamil

lato 2020

Bardzo dobra współpraca. Solidny wykonawca, terminowy. Godny Polecenia.

Tomek

lato 2020

Wykonane zostało ocieplenie dachu wełną w dwóch warstwach oraz montaż płyt g-k na ruszcie metalowym. Dodatkowow pełne wykończenie, tj. wykonanie połączeń masą szpachlową oraz taśmami, położenie gładzi wraz ze szlifowaniem. Jakość wykonania bardzo wysoka, brak pęknięć, płaszczyzna równa, estetyczne wykończenia w narożnikach. Całość prac przebiegała bardzo sprawnie, ekipa nie pracuje "na kilku frontach", prace wykonywane zgodnie z najnowszymi standardami. Jako duży plus chciałbym nadmienić dzielenie się poradami w celu ograniczenia kosztów, wykonawca nie patrzy wyłącznie na swój portfel, ale także na inwestora. Jako zadowlony klient po kilku miesiącach ponownie nawiązałem współpracę w celu wykonanie ścianki działowej pod schodami z g-k na ruszcie metalowym, wygłuszonej poprzez użycie wełny wewnątrz. Ponownie jak poprzednim razem - brak zastrzeżeń.

Odbierz zniżkę na materiały od tej firmy budowlanej

Zobacz