Zawonia, dolnośląskie Atlant s.c. Arkadiusz Śmiejak, G. Wojtasik

Arkadiusz Śmiejak

Arkadiusz Śmiejak

Właściciel firmy

Certyfikowany
Popularny

5.0

(3 Opinie)

Opis

Co nas wyróżnia?

"Mamy pełne wsparcie sprzętowe. Pracownicy są ciągle doszkalani. Zrealizowaliśmy w sumie około 100 domów, co daje nam ponad 100 zadowolonych klientów"

Rok założenia

2008

Z jakich materiałów budujemy?

beton komórkowy, silikat, ceramika

W jakiej odległości realizujemy zlecenia?

do 50 km

Ilu pracowników zatrudniamy?

do 10

Jaki jest szacunkowy czas oczekiwania na termin rozpoczęcia prac od skontaktowania się z nami?

powyżej 6 miesięcy

Forma prowadzenia działalności gospodarczej

link do CEIDG

Opinie klientów

Współpracowałeś z tą firmą? Napisz do nas i zgarnij nagrodę za wystawienie opinii: martyna@building-companion.pl

Marcin

Wiosna 2019

Witam, budowałem z firmą w 2013 i 2014 r. Wiedza i rozumienie tematyki dotyczącej budowy domów ze strony wykonawcy okazała się uchronić mój dom przez błędnie podjętymi decyzjami. Ogólnie co do terminowości nie można narzekać, bo wszystkie prace wykonane zgodnie z ustalonym terminarzem, pod warunkiem, że hurtownia przywiozła materiał na czas. Co najważniejsze jest bardzo uczciwy i można polegać na nim pod kontem rozliczenia ze zużytych materiałów. Dom został wybudowany bardzo dokładnie, większe problemy okazały się z innymi wykonawcami, m. in. "tynkarz". Zawsze na koniec dnia roboczego otrzymywałem komplet informacji. Nigdy nie zdarzyło się aby wykonawca zszedł z placu budowy i "przepadł bez wieści". Co najważniejsze zawsze zgłaszał się kiedy potrzebowałem pomocy z usterkami które głównie wynikały z prac innych wykonawców. Polecam tego wykonawcę jako rzetelnego, uczciwego a przede wszystkim wiarygodnego.

Maciej Derewecki

Wiosna 2019

Jedna z najbardziej bezproblemowych ekip na naszej budowie. Rzetelna, terminowa, dokładna. Wykonywali u mnie fundamenty i budowę parteru, stropu i piętra, a takżę w późniejszym czasie regipsy i ocieplenie poddasza. Życzyłbym sobie, żeby współpraca z innymi firmami przebiegała tak sprawnie jak z p. Arkiem.

Grzegorz

Wiosna 2019

Bardzo dobrze wspominam współpracę z tą firmą. Wszystko terminowo, solidnie i fachowo. Zdecydowanie najlepsza ekipa na budowie. Godna polecenia.

5.0

(3 Opinie)