Zawonia, dolnośląskie Atlant s.c. Arkadiusz Śmiejak, G. Wojtasik

 Śmiejak

Śmiejak

Właściciel firmy

Certyfikowany
Popularny

5.0

(8 Opinii)

Dostępność

Dostępność Ten wykonawca dostępny jest od: jesień 2020

Opis

Co nas wyróżnia?

"Mamy pełne wsparcie sprzętowe. Pracownicy są ciągle doszkalani. Zrealizowaliśmy w sumie około 100 domów, co daje nam ponad 100 zadowolonych klientów"

Rok założenia

2008

Z jakich materiałów budujemy?

beton komórkowy, silikat, ceramika

W jakiej odległości realizujemy zlecenia?

do 50 km

Ilu pracowników zatrudniamy?

do 10

Jaki jest szacunkowy czas oczekiwania na termin rozpoczęcia prac od skontaktowania się z nami?

powyżej 6 miesięcy

Forma prowadzenia działalności gospodarczej

link do CEIDG

Opinie klientów

Bartosz i Agnieszka

jesień 2020

Współpraca przebiegała bez żadnych zarzutów. Profesjonaliści w 100%. Zawsze pomogą i doradzą. Polecamy gorąco!!!

Kamil

lato 2020

Bardzo dobra współpraca. Solidny wykonawca, terminowy. Godny Polecenia.

Tomek

lato 2020

Wykonane zostało ocieplenie dachu wełną w dwóch warstwach oraz montaż płyt g-k na ruszcie metalowym. Dodatkowow pełne wykończenie, tj. wykonanie połączeń masą szpachlową oraz taśmami, położenie gładzi wraz ze szlifowaniem. Jakość wykonania bardzo wysoka, brak pęknięć, płaszczyzna równa, estetyczne wykończenia w narożnikach. Całość prac przebiegała bardzo sprawnie, ekipa nie pracuje "na kilku frontach", prace wykonywane zgodnie z najnowszymi standardami. Jako duży plus chciałbym nadmienić dzielenie się poradami w celu ograniczenia kosztów, wykonawca nie patrzy wyłącznie na swój portfel, ale także na inwestora. Jako zadowlony klient po kilku miesiącach ponownie nawiązałem współpracę w celu wykonanie ścianki działowej pod schodami z g-k na ruszcie metalowym, wygłuszonej poprzez użycie wełny wewnątrz. Ponownie jak poprzednim razem - brak zastrzeżeń.

Andrzej

lato 2019

Firma Atlant to zecydowanie najbardziej profesjonalna firma z jaką miałem do czynienia podczas budowy i wykańczania mojego wymarzonego domu. Firma wykonywała u mnie stan surowy, elewację budynku oraz płot z klinkieru. Firmę tę wyróżnia w odniesieniu do pozostałych podejscie do klienta oraz jakość wykonania. Pan Wojtasik jest specjalistą w tej branży, co wielkorotnie miałem okazję doświadczyć. Na uwagę zasługuje fakt ,że podczas budowy stanu surowego, wychwycił poważne błędy konstrukcyjne w projekcie. Zostało to zgłoszone do architekta, który niezwłocznie poprawił projekt. Świadczy to o tym, że firma Atlant nie tylko wiernie wznosi budynek w oparciu o projekt, ale również analizuje czy oby na pewno wszystko jest zgodne ze sztuką budowlaną. Kolejna kwestia to dokładność i estetyka wykonania. Świadczyć o tym mogą opinie zupełnie niezależnych firm, które pracowały u mnie na budowie po zakończeniu prac przez firmę Atlant. Mam na myśli Tynkarzy, Firmę wstawiąjącą okna, Firmę wstawiającą bramę i drzwi zewnętrzne. Każda z tych firm pytała się o to samo "Kto budował ten dom"? Po czym słyszałem komentarze, cytuje: "Jeszcze nigdy nie spotkałem się z tak równo wymurowanymi wnękami okiennymi" (Pan wstawiający okna), "Komu się chciało tak trzymąć pion ścian. Szok, ale równe ściany" (Tynkarz), "Nie wierze, w projekcie jest 300 cm na brame, zmierzyłem laserem na trzech wysokosciach - jest 300 cm, dziwne...jeszcze sie z czymś takim nie spotkałem" (Pan od bramy garażowej). Elewacja budynku oraz płot prezentują się również znakomicie. Podsumowując, firma Atlant jest godna polecenia, szczególnie osobom które bardzo lubią pedantyczną dokładność tak jak ja :) //Andrzej

Ryszard

lato 2019

Jestem bardzo powtarzam bardzo zadowolony z wykonanej usługi fachowość znajomość tematu perfekcja w pracy. Polecam z czystym sumieniem wszystkim w Polsce to najlepsza firma.

Marcin

wiosna 2019

Witam, budowałem z firmą w 2013 i 2014 r. Wiedza i rozumienie tematyki dotyczącej budowy domów ze strony wykonawcy okazała się uchronić mój dom przez błędnie podjętymi decyzjami. Ogólnie co do terminowości nie można narzekać, bo wszystkie prace wykonane zgodnie z ustalonym terminarzem, pod warunkiem, że hurtownia przywiozła materiał na czas. Co najważniejsze jest bardzo uczciwy i można polegać na nim pod kontem rozliczenia ze zużytych materiałów. Dom został wybudowany bardzo dokładnie, większe problemy okazały się z innymi wykonawcami, m. in. "tynkarz". Zawsze na koniec dnia roboczego otrzymywałem komplet informacji. Nigdy nie zdarzyło się aby wykonawca zszedł z placu budowy i "przepadł bez wieści". Co najważniejsze zawsze zgłaszał się kiedy potrzebowałem pomocy z usterkami które głównie wynikały z prac innych wykonawców. Polecam tego wykonawcę jako rzetelnego, uczciwego a przede wszystkim wiarygodnego.

Maciej Derewecki

wiosna 2019

Jedna z najbardziej bezproblemowych ekip na naszej budowie. Rzetelna, terminowa, dokładna. Wykonywali u mnie fundamenty i budowę parteru, stropu i piętra, a takżę w późniejszym czasie regipsy i ocieplenie poddasza. Życzyłbym sobie, żeby współpraca z innymi firmami przebiegała tak sprawnie jak z p. Arkiem.

Grzegorz

wiosna 2019

Bardzo dobrze wspominam współpracę z tą firmą. Wszystko terminowo, solidnie i fachowo. Zdecydowanie najlepsza ekipa na budowie. Godna polecenia.