Montaż okien

Wyceń usługę u 1071 firm budowlanych

Sortuj po:

 • DJ-BUD DANIEL JUCHNO

  Trzebielino

  Firma budowlana - DJ-BUD DANIEL JUCHNO
  lub , aby zapisać firmę
 • BOB-BUD Bogdan Pajestka

  Cięcina

  Firma budowlana - BOB-BUD Bogdan Pajestka
  lub , aby zapisać firmę
 • CASI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Gdańsk

  Firma budowlana - CASI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  lub , aby zapisać firmę
 • Swet Home Karol Grądzki

  Mrocza

  Firma budowlana - Swet Home Karol Grądzki
  lub , aby zapisać firmę
 • L.D.A.BUD Łukasz Markowski

  Karlino

  Firma budowlana - L.D.A.BUD Łukasz Markowski
  lub , aby zapisać firmę
 • Brukarstwo-ogrodzenia, usługi remontowo-budowlane

  Kościan

  Firma budowlana - Brukarstwo-ogrodzenia, usługi remontowo-budowlane
  lub , aby zapisać firmę
 • TERMOOKNA

  Wilków

  Firma budowlana - TERMOOKNA
  lub , aby zapisać firmę
 • FIRMA MURARSKO - MALARSKA "FILAR" TADEUSZ KIWAK

  Sztum

  Firma budowlana - FIRMA MURARSKO - MALARSKA "FILAR" TADEUSZ KIWAK
  lub , aby zapisać firmę
 • OGÓLNOBUDOWLANA-DEKARSTWO WOJCIECH MUSIAŁOWSKI

  Nowa Wieś Ujska

  Firma budowlana - OGÓLNOBUDOWLANA-DEKARSTWO WOJCIECH MUSIAŁOWSKI
  lub , aby zapisać firmę
 • GRAND INTERIOR Vladyslav Riaboshapka

  Opole

  Firma budowlana - GRAND INTERIOR Vladyslav Riaboshapka
  lub , aby zapisać firmę

Montaż okien

Usługę montażu okien warto zamawiać u doświadczonych specjalistów, którzy zagwarantują ci idealne dopasowanie okna do konstrukcji ściany.

Dlaczego warto zamówić montaż okien?

Montaż okna to równie ważna czynność, jak sama ich produkcja. Nawet najwyższej klasy okna, które są źle zamontowane, nie będą spełniały swoich funkcji we właściwym stopniu. Nie będą one służyć ci długo i niestety będziesz musiał się liczyć z ryzykiem awarii. Profesjonalny montaż uchroni cię natomiast przed nieszczelnościami, kłopotami z otwieraniem i zamykaniem. Specjaliści zajmujący się realizacją takich usług są w stanie idealnie dopasować okno, nawet jeśli pojawiły się jakieś minimalne błędy w ich parametrach. Warto więc zadbać o pomoc profesjonalistów zarówno na etapie zdejmowania wymiarów okna przed złożeniem zamówienia, jak i na etapie samego montażu.

Montaż u producenta czy samodzielne szukanie ekipy?

Wielu producentów oferuje możliwość zakupienia okien razem z usługą montażu. Takie rozwiązanie ma oczywiście swoje zalety, natomiast samodzielny wybór doświadczonej ekipy jest w stanie zagwarantować ci, że usługa zostanie wykonana poprawnie i zgodnie z twoimi oczekiwaniami. Z ekipą wcześniej możesz się umówić, spotkać, sprawdzić ich referencje, opinie osób korzystających z tych usług przed tobą. Wybierając ekipę do montażu okien, nie warto kierować się wyłącznie ceną usług. Szukanie najtańszej ekipy grozi ryzykiem wyboru mało doświadczonych specjalistów, którzy nie są w stanie poradzić sobie z każdym montażem. Ogromnie ważnym kryterium przy wyborze usługodawcy do montażu okien jest doświadczenie firmy, jej referencje.

Jak powinny być montowane okna?

Montaż okien to usługa, która wymaga nie tylko doświadczenia, lecz także dokładności, uważności i cierpliwości ze strony osób ją wykonujących. Trzeba pamiętać, że okna zawsze powinny być montowane zgodnie z instrukcję producenta. Zamawiając montaż, powinieneś mieć pewność, że fachowcy znają zalecenia producenta i pracują zgodnie z jego rekomendacjami. Pamiętaj, że źle zamontowane okna, niezgodności z zapisami instrukcji, mogą być podstawą do ewentualnego podważenia gwarancji przez producenta. Do realizacji zapisów instrukcji należy więc przykładać odpowiednio dużą wagę. Warto więc wybrać ekipę, co do której profesjonalizmu nie ma wątpliwości. Inaczej samodzielnie będziesz musiał czuwać nad tym, czy pracownicy firmy postępują zgodnie z instrukcją.

Zalety profesjonalnego montażu okien

Jeśli inwestor nie ma doświadczenia budowlanego, samodzielny montaż okien może wiązać się dla niego z szeregiem problemów oraz prowadzić do wielu błędów, które negatywnie odbiją się na późniejszym użytkowaniu okien. Zamawiając profesjonalną usługę montażu okien, gwarantujesz sobie:

 • idealne dopasowanie okna do konstrukcji ściany,
 • montaż zapewniający idealną szczelność okien,
 • eliminację problemów z zamykaniem i otwieraniem okien,
 • możliwość skorzystania z tzw. Montażu trójwarstwowego, określanego popularnie ciepłym montażem.

Wybierając ekipę do montażu, kieruj się przede wszystkim referencjami, oceną dotychczasowych realizacji i opinią, jaką ekipa ma na rynku.