Firmo budowlana,
Już dziś pozyskuj
klientów na jutro

Zbuduj swój internetowy profil

Dołącz za darmo
Hero

Dlaczego warto być na Building Companion?

Wykonamy profesjonalną sesję zdjęciową Twoich realizacji.

Wykonamy profesjonalną sesję zdjęciową Twoich realizacji.

Stworzymy wizytówkę Twojej firmy w internecie.

Stworzymy wizytówkę Twojej firmy w internecie.

Zapytania tylko od zweryfikowanych klientów z gotowym projektem domu.

Zapytania tylko od zweryfikowanych klientów z gotowym projektem domu.

Zaufali nam:

w
Citie icon
Cite icon

Założenie wizytówki na Building Companion było świetną decyzją. Polecam każdemu kto chce otrzymywać zlecenia od klientów z internetu. Dzięki sesji zdjęciowej, którą otrzymalem na moim proflu znajdują się profesjonalne zdjęcia.

Zakład Budowlany Orzesze inż. Piotr Leks

Stars
zobacz wizytówkę
Citie icon
Cite icon

Jestem bardzo zadowolny ze współprcy z Building Companion. W końc udało mi się dotrzeć do klientów z internetu. Regularnie otrzymuję zapytania o wycenę od nowych klientów. Building Companion nawet wysało profesjonalnego fotografa, który wykonał sesje zdjęciową moich realizacji. Bardzo się cieszę, że założyłem swoją wizytówkę na platformie

Firma Remontowo-Budowlana JACA

Stars
zobacz wizytówkę
Citie icon
Cite icon

Na początku byłem sceptyczny ale szybko przyzwyczaiłem się do otrzymywania SMSów ze zleceniami od klientów z okolicy. To komfortowe uczucie kiedy ma się więcej zleceń niż można realnie wykonać.

Bud-System

Stars
zobacz wizytówkę

Ceny i pakiety

Dostosuj Building Companion do swoich potrzeb.

Pakiet START

0

 • Internetowa wizytówka
 • Panel do zarządzania zleceniami
 • Powiadomienia o branżowych wydarzeniach i okazjach
 • Zlecenia od potencjalnych klientów z Twojej okolicy (bez ograniczeń)
 • Zasięg zleceń do 50 km
Wybieram START Zobacz jak to wygląda
Recommended Pakiet PRO

399 Brutto, opłata jednorazowa

 • Wszystko co w wersji START +
 • Sesja zdjęciowa Twoich realizacji (7 zdjęć)
 • Profil bez reklam
 • Wizytówka Google
 • Profesjonalny opis na profilu
 • Marketing na start oraz zgromadzenie referencji przez nasz zespół
 • Nieograniczona liczba zapytań od potencjalnych klientów z Twojej okolicy
Wybieram PRO Zobacz jak to wygląda

Przesuń suwak

Zobacz dlaczego warto być PRO

Firma budowlana START

Firma budowlana PRO

afterbefore

Najczęściej zadawane pytania

 • Building Companion to darmowa strona internetowa Twojej firmy. Dzięki nam jesteś widoczny w internecie, gromadzisz referencje i co najważniejsze otrzymujesz kontakty do dopasowanych klientów z Twojego regionu.

 • Internetowa wizytówka Building Companion jest Twoją stroną internetową na platformie Building Companion. Dzięki nam możesz docierać do nowych klientów, w profesjonalny sposób prezentować swoje usługi w internecie oraz promować się. Przykładowe wizytówki współpracujących z nami firm możesz zobaczyć klikając w poniższe linki:

  https://building-companion.pl/partner/uslugi-budowlane-damian-praczuk/4118https://building-companion.pl/partner/andrzej-szarzec-firma-uslugowa-fachurek/4157https://building-companion.pl/partner/uslugi-budowlane-mariusz-standarowicz/3826https://building-companion.pl/partner/pro-efekt/3442https://building-companion.pl/partner/bart-bud-zaklad-ogolnobudowlany/3859https://building-companion.pl/partner/uslugi-ogolnobudowlane-robert-jablonski/3288
 • Płatny profil to kompleksowe podejście do promowania Twojego wizerunku w sieci. Przede wszystkim gwarantuje wysokiej jakości zdjęcia Twoich realizacji wykonane przez fotografa. Dodatkowo zapewniamy profesjonalny opis Twojej firmy, akcję marketingową mającą na celu szybkie zgromadzenie referencji od Twoich klientów, profil wolny od jakichkolwiek reklam oraz możliwość uczestnictwa w wyselekcjonowanych szkoleniach oraz eventach branży budowlanej.

 • Przede wszystkim profesjonalne zdjęcia Twoich realizacji wykonane przez fotografa specjalizującego się w fotografowaniu architektury. Dzięki tym zdjęciom przekonasz do siebie większą ilość potencjalnych klientów.

  Dodatkowo, w ramach płatnego profilu budujemy Twoją widoczność w sieci poprzez reklamowanie Twoich usług również w formie wizytówki Google. Wizytówka Google to nic innego niż sprawienie, że po wpisaniu nazwy Twojej firmy w internecie, na pewno pojawią się informacje na Twój temat.

  Właściciele płatnych profili na Building Companion mają również pierwszeństwo zgłoszenia się do organizowanych przez nas akcji marketingowych, konkursów, eventów branżowych oraz wielu innych akcji których jesteśmy organizatorem lub partnerem.

 • Panel do zarządzania zleceniami to miejsce, w którym znajdziesz listę Twoich potencjalnych klientów wraz ze szczegółowymi informacjami na ich temat, takimi jak: miejsce budowy, projekt domu oraz informacja na temat pozwolenia na budowę. Dzięki panelowi będziesz mógł w łatwy sposób upewnić się czy odpowiedziałeś na wszystkie zapytania od potencjalnych klientów oraz czy poinformowałeś ich o tym, że nie jesteś zainteresowany współpracą.

 • Założenie podstawowej wersji profilu jest bezpłatne. Jednak można zdecydować się na profil płatny, który daje więcej możliwości takich jak między innymi dodatkowa reklama oraz profesjonalna sesja zdjęciowa Twoich realizacji. Profil płatny to koszt 399 złotych.

 • Wizytówka Google to krótka informacja na temat Twojej firmy, która pojawia się w prawym górnym rogu wyników wyszukiwań, jeśli ktoś wpisze nazwę Twojej firmy w wyszukiwarce Google.

  Dzięki wizytówce możesz być pewny, że klient który szuka informacji na temat Twojej firmy uzyska wszelkie niezbędne mu informacje na Twój temat takie jak: Twój numer telefonu, adres prowadzonej działalności czy zakres usług.

  Standardową funkcją wizytówki Google jest także zbieranie opinii na temat firmy- ta funkcja będzie mogła zostać wyłączona, jeśli będziesz tego chciał.

 • Sesja zdjęciowa dla Building Companion jest wykonywana przez profesjonalnego fotografa. Fotografowie z którymi współpracujemy specjalizują się w fotografii architektury.

 • Zdjęcia z sesji zdjęciowych możesz zamieścić również na zarządzanych przez Ciebie profilach na social mediach oraz głównej stronie internetowej firmy. Wykonane zdjęcia zostaną również zamieszczone w wizytówce Google. Zdjęć nie można używać na portalach konkurencyjnych do Building Companion.

 • Profile na stronie Building Companion są zamieszczane zazwyczaj w ciągu 24 godzin od wysłania uzupełnionej ankiety. Kiedy profil będzie gotowy otrzymasz od nas SMS z linkiem do profilu oraz prośbą o potwierdzenie, że zamieszczone na profilu informacje się zgadzają.

 • Zlecenia od potencjalnych klientów są wysyłane SMSem oraz mailem. w wiadomości otrzymasz dokładne szczegóły na temat zlecenia takie jak metraż domu, informację o ilości kondygnacji, rodzaju dachu lub posiadanego pozwolenia na budowę. Wystarczy odpisać TAK na SMS, aby otrzymać kontakt do potencjalnego klienta. Po otrzymaniu kontaktu należy jak najszybciej skontaktować się z klientem, aby ustalić szczegóły współpracy.

 • Tak, płatny profil można wykupić w każdej chwili. Koszt to 399 złotych.

Building Companion

Masz pytanie?

Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby Ci pomóc.

Skontaktuj się z nami: