Budowa

Drzwi wejciowe jakie wybra Na co zwrci uwag.jpg

Drzwi wejściowe: jakie wybrać? Na co zwrócić uwagę?

Drzwi wejściowe pozwalają nie tylko uatrakcyjnić wygląd całego budynku lub mieszkania, ale – przede wszystkim – zapewnić nam większe bezpieczeństwo. Oferta sklepowa jest jednak w tym momencie na tyle szeroka, że wybór konkretnego modelu może nas niemal przyprawić o zawrót głowy. Co powinno zwrócić naszą uwagę przy wyborze drzwi zewnętrznych?

Gara blaszany jak wykoczy i ociepli Poradnik.jpg

Garaż blaszany: jak wykończyć i ocieplić? Poradnik

Garaż blaszany jest obecnie bardzo popularnym rozwiązaniem, którego główną zaletą jest stosunkowo niska cena oraz łatwość jego postawienia – taki rodzaj garażu nie jest związany bezpośrednio z gruntem i, co więcej, do jego postawienia nie są potrzebne żadne dokumenty oraz zezwolenia. Jak ocieplić garaż blaszany? I jak go najlepiej wykończyć?

Pralko-suszarka.jpg

Pralko-suszarka - jak działa? Czy warto kupić zamiast pralki?

Pralko-suszarka to urządzenie, które łączy w sobie dwie funkcje: prania i suszenia, co sprawia, że nie trzeba inwestować w dwa oddzielne sprzęty wykonujące różne czynności. Z pewnością przypadnie ona do gustu osobom mieszkającym na małym metrażu, dla których ważna jest oszczędność w zagospodarowywaniu przestrzeni.